MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

A La Nuit Serge Lutens


   У вас таке буває, що ви чуєте в повітрі конкретні парфуми? Так ось і я останній час все "натикалася" на A La Nuit Serge Lutens. Це тому, що квітне зараз жасмин - виправдовувалася я. Але коли сьогодні "почула" аромат у ванній кімнаті, де точно жасмину не має, вирішила дістати рідину, якою марила.

   Пряний запах гвоздики на терпкому мускусному фоні яскраво і самовпевнено розпочав композицію і збив мене з пантелику, так як я очікувала почути аромат жасмину.

   І скільки б я не підносила зап'ястя до носа, нічого подібного на квітковість не вдавалося "роздивитися". Тілесність, бруднуватість, душнуватість і лише згодом з'явилася фруктовість і невиразна квітковість, м'яка вершковість і навіть кремовість, волога соковита зелень та прозора без густої тягучості та липкості медовість.

   А ось приміщення наповнилося прохолодним чуттєвим ароматом довгоочукованого жасмину. Саме таким ароматом, який має чубушник, що цвіте у наших садах. Який чуєш здала і потім, пройшовши повз нього, ще довго "розглядаєш" його ароматний хвіст.

   Якась відчуженість в його голосі, кришталева крихкість і дзвінкість. Одночасно приваблює і відштовхує, лякає і викликає хвилювання. До його зухвалого, пристрасного запаху не можливо бути байдужим: можна або любити або навпаки. Я відношуся до перших.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 202

опубликовано: 04 июня 2018

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -