MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Rose Hubris Ex Nihilo


   Ось коли потрібно носити Rose Hubris Ex Nihilo, щоб вона не дратувала модним синтетичним звучанням, а здивувала несподівано прекрасним розкриттям. Так, у спеку, коли все плавиться і аромат також. І такого дивовижного ефекту не буде ввечері. коли захочу повторити "на біс", ні зранку, коли виникне бажання переконатися чи не помилилася. Саме в спекотний полудень з'являється аромат троянди, який хочеться назвати "Зарозумілою".

   Я ніколи не куштувала лічі, хоча часто зустрічала у композиціях. І так, як і запах гарденії, здається, навчилася ідентифікувати. Запах фрукту (ну, як мені це здається) при всій солодкості має приємну свіжість та особливу легкість сприйняття. Малиново-ягідний нюанс на карамельній основі. Кажуть, стиглий фрукт пахне трояндою. Напевно, саме тому парфумери використовують його для доповнення квіткових композицій.

   Десь далеко відчувається маслянистість, грибний запах та шоколадність пачулі. Швидко промайнула і кислувата зелень. Та всі думки лише про аромат троянди, який розчиняється у повітрі, але не зникає, а ще довго ненав'язливо привертає увагу.

   Чомусь мені здавалося, що отримаю купу компліментів. Та ні, жодного, на жаль.

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 77

опубликовано: 12 августа 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -