MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Reckless Roja Dove


   Не маючи ніяких уявлень, які саме парфуми дістати сьогодні, вийшла на балкон. А там - той запах колючо-морозних альдегідів, які відразу асоціюються із Chanel #5. Та сьогодні я в мить подумала про Reckless Roja Dove(2011). І вже нічого іншого бути не могло.

   Альдегіди. Щільні і сяючі альдегіди. Помадність - точно така, як у згаданої вже сьогодні легендарної П'ятірки. Квіткова кремовість. Ледь помітна димність бергамоту та льодяникова радісність цитрусів.

   Відразу - анімалістичність та гірчинка. Пряність та терпкість галантерейної шкіри, яку просочили рідким солодко-терпкою медовістю.

   А далі - квітковість. Ніби абстрактна, помадно-кремова, прекрасна і недосяжна. Та поступово помічаю і борошнистість ірису, і вершковість, і лікерність троянди, і фруктовість. А індольно-чуттєвий і одночасно цукерочний аромат жасмину несподівано нагадав мені Scandal.

   P.S. Reckless Roja Dove - аромат шляхетних панянок, тому я його взяла з собою до Польщі. Він підсилював відчуття радості та святковості під час різдвяних заходів і так мелодійно бринів над крижаною Віслою, ніби доповнював її морозно-металеве лякаюче дихання і прикрашав квітковим звучанням, додаючи вишуканості. В мить зникало відчуття відчуженості та самотності, яке тривожило при першому знайомстві з річкою.

.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 168

опубликовано: 05 декабря 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -