MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Nuit de Noel Caron


    Різдво Христове - це душевний спокій та всепрощення, гармонія та краса, простота та зрозумілість. Коли приходить розуміння Різдва  серце наповнюється радістю та тихим щастям. У кожної людини відчуття свята своє, особисте та й щороку воно, напевно, інше. Головне, щоб кожен  мав затишок та любов і неодмінно віру у добро та надію.

   Маючи легендарні парфуми Nuit de Noel Caron у скляній чорній пляшці не виникає сумнівів яку ароматну рідину нанести на тіло, щоб доповнити і так чарівну атмосферу. Гармонійне поєднання духовних цінностей та запашних. Єднання добра та краси.

   Розпочинається "Різдвяна Ніч" солодкувато-помадно, гірко-пряно, борошнисто... Ледь вловимий запах шкіри на виразному тлі сандалу.

    Масляниста анімалістичність та огортаюче тепло. Гостра кислинка, яка змінюється мигдалево-кремовою солодкістю. Радісна ваніль та соковита вишня.

   Мускус нагадує хмари, бо такий пухкий та невагомий, а ще той стан, коли "головою в хмарах", бо ті маслянисто-тваринні відтінки, з ледь вловимою гіркотою шкіри зачаровують силою та здатністю парфумерного мистецтва впливати на свідомість.

   Туге, щільне, повільне розкриття Nuit de Noel Caron ніколи не обіцяє очікуваного "шедевру" і вдається навіть розгубитися і трохи засмутитися. Та не потрібно парфуми сприймати уважно внюхуючись у зап'ястя. Диво стається несподівано, як і сходження Вифлеємської зірки. Несподівано відчуваю аромат мармеладно-фруктової троянди. Далі в цій ароматній аурі вловлюю медовість, кремовість, пудровість. Все та ж борошнистість деревини сандалу, але у іншій якості - як тло для витонченого букету.

   Загадковість та непередбачуваність Nuit de Noel Caron додає магічності святковим дням. Розкриття парфумів дарує ольфакторне задоволення. Споглядання краси - це теж молитва.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 16

опубликовано: 26 декабря 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -