MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

No1 Iris Prada


   Кульмінацією ірисового марафону є все ж таки No1 Iris Prada! Не даремно я його залишила на десерт. Можна ще вишуковувати композиції з цією квіткою у моїй колекції, та, напевно, потрібних характеристик буде не достатньо. Окремо, на звершення я залишила Chanel 19. Звичайно, склала список нових бажань, але це абсолютно не терміново, бо вже заскучала за жасмином, туберозою, гіацинтами...

   Отже, Iris Prada розпочинається свіжістю неролі, натяком на цитрусову кислинку та фруктовість, зелено-деревними нюансами. На цьому фоні дуже швидко з'являється насичений аромат ірисів. В його ароматній палітрі присутні солодкуватість, трохи морквяних ознак, тиха землистість. Але особливою рисою є шоколадний відтінок. На аромат квітки впливає ладан, підсилює то солодкуватість, то гірчинку. Кремової вершковості додають тонка боби. Величезні пелюстки здалися мені шовковистими, потім привернули увагу саме оксамитовістю. Ні краплини пильності та яскравої борошнистоті, навпаки, з часом стали ще більш соковитими.

   Під дією тепла шкіри з'являється смолистість та бальзамність. В певні моменти всю увагу до себе привертає запах мірри і чути лише її.

   Пухкий мускус без мильності, різкості та все ж з натяком на чуттєвість. Землистоті та деревних акцентів додав димний ветивер.

   Шоколадні ознаки ірису нагадали мені Iris Celadon Giorgio Armani, а помадність фіалки та ледь вловимий запах резини - Amyitis Mona di Orio та Exultat Maria Candida Gentile.

   Як ніколи, шоколадно-ладанний, вершково-смолисто-кремовий Iris Prada звучав яскраво, насичено. Його мінливість викликала захоплення та дивування, раніше не помічала такої експресії. Шкода лише, що у мене не було достатньо часу для спостереження.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 4)
Оценка: 5

просмотров: 66

опубликовано: 28 марта 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -