MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Exultat Maria Candida Gentile


   Багато яскравих емоцій та вражень, насичених подій, підсумків, аналізів, обговорень і знову нові плани. Я ще не відпочила від однієї поїздки, як розпочала підготовку до нової. Ніяк не виходить потрапити у звичну колію.

   У Відні носила Exultat Maria Candida Gentile, який навмисно, усвідомлено обрала для подорожі. Кремово-помадно-ладанний аромат вловлювала, але, звичайно, не аналізувала, не відволікалася на нього. Хоча ним пропах номер у готелі та перший поверх нашого автобусу. Отримала комплімент від подруги, яка охарактеризувала аромат  як "легкий та свіжий".

   Здається, парфуми органічно змішалися з кришталевим дзвінків повітрям Австрії та самою атмосферою столиці. За всіма характеристиками це запах саме Відня, на мій погляд. Maria Candida Gentile, передаючи своє враження після відвідування церкви у Римі, навіть не здогадувалася, що для когось композиція викличе ось такий образ.

   По приїзду я переключилася на Fleur de Lalita Parfums Dusita, але без описів, похапцем. Сьогодні планувала дістати Nuit de Longchamp Lubin та рука само потягнулася за ...все тим же  Exultat Maria Candida Gentile.

   Але  сьогодні аромат дещо інший. Ледь вловима цитрусова кислинка та терпкість. Щоб помітити, потрібно щедро нанести рідину. Здається, переборщити не можливо, так як Exultat настільки "річ в собі".

   Гірко-солодкуватий, з запахом резини, димний ладан поступово заповнює приміщення, набуває щільності, переливається бальзамно-шоколадними відтінками. Строгий, але не лякаючий суворістю, з натяком готичної містичності, прохолодно-сірий, емоційно-врівноважений, гіркувато-задумливий. Мушу відмітити, що дуже нагадав  Iris Prada.

   На мить з'явилися фіалки з кремово-помадним ароматом і зникли. Враження, що квіткова галявина залишилась у Відні, а я привезла лише спогади.

   Масляниста деревина, суха димність ветиверу, солодкувата смолистість і щось невловиме анімалістичне, на що я намагалася не звертати уваги та все ж проігнорувати не змогла.

   Та кремової квітковості фіалок на фоні сирої землі та кислуватої зелені я все ж дочекалася.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 89

опубликовано: 05 апреля 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -