MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Ylang 49 Le Labo


   Яскравий, льодяниково-карамельний, з бальзамічністю і лікарським нюансом іланг-іланг. Якщо ви не знаєте запаху "квітки всіх квітів", а саме так у перекладі з полінезійського означає назва цієї рослини, візьміть Ylang 49 Le Labo і перші акорди парфуму вам створять ароматну замальовку. Запах радісний і святковий, але із-за насиченості і спеціфічності може не всім подобатися, але не мені, я таке люблю.

   Густа квіткова вершковість з нотками кокосу завдяки тіаре. Екзотичність і романтика - два в одному. Відразу оживають мрії про Таїті.

   Солодко-медове звучання поступово змінюється смолистою терпкістю пачулі і навіть якось дивно, що аромат так чітко "розкладається" на ноти чи то вже так навчилися ми аналізувати виділяти компоненти.

   Слідом за пачулі з'являється землистість і сухість ветиверу. І вже важко згадати , що на початку ця композиція була льодяниковою і солодкою. Виразна сандалова база.

   На деревному фоні з мшистою колючістю вінок зеленкувато-жовтого іланг-ілангу з білосніжними зірочками тіаре - ось так хочеться охарактеризувати Ylang 49 Le Labo.

   Аромат з характером, але з часом дуже нагадав Iris 39 Le Labo, який я дуже полюбила.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 200

опубликовано: 30 июня 2018

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -