MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Sword Dancer Haute Fragrance Company HFC


   Приємна терпкість та димність бергамоту, змішана з пряною гостротою кардамону та хвойною свіжістю. Солодкувата липкість смоли та ванільно-шоколадно-карамельне тепло рому. Настав саме час носити Sword Dancer Haute Fragrance Company HFC - аромат, який зігріє з середини, ніби ковтком міцного напою, та огорне пухким теплом ззовні.

   Коли я чую запах алкоголю в парфумах, виникає бажання розпочати колекціонування напоїв у мініатюрних пляшечках. Та наявність ексклюзивних виробів мене не приваблює, неодмінно потрібно відкоркувати, щоб познайомитися зі змістом. Та тоді у колекції залишиться лише ольфакторний та смаковий досвід.

   А тим часом у Sword Dancer з'являється тягуча бальзамність на тлі деревини та ледь помітна анімалістична чуттєвість. Здається, шматочки фруктів плавають у рідкому меді, який нагадує сонячний бурштин. Помадна карамельність чергується з терпкою винністю та поступово змінюється відчуттям радості та передчуттям святковості, абсолютно не ольфакторними емоціями.

   Якби я не знала назви композиції (Танцюрист Меча) і не бачила малюнку на флаконі, відразу уявила би пухнасті гілочки ялинки, покриті кристаликами цукру, які повільно плавляться від тепла свічок. Солодко-хвойно-димний запах доповнює ароматна кислинка висушених шматочків лимону, які нагадують маленькі сонечка. До речі, неодмінно потрібно наробити таких симпатичних декоративних елементів.

   У ароматі є ознаки, які не можливо не відчути на передодні саме зимових свят, коли всі і діти, і дорослі знаходяться у стані очікування дива. І ось це передчуття свята приносить таке задоволення і рятує від сірого холоду та буденності, а Sword Dancer сьогодні підсилює його!

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 277

опубликовано: 13 декабря 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -