MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Sword Dancer Haute Fragrance Company


   Спочатку мою увагу привернув граційний танцюрист, зображений на чорному лакованому флаконі. Далі я зачепилася за слово "танець": "Кожен рух майстра - неповторний танець. Його зброя - інструмент досконалості. Це історія злиття танцю і бойового мистецтва. Історія про бездоганність, тонкощі, красу і могутність майстра. Він досконалий в своїх рухах. Таємницю своєї майстерності він відкриє лише обраним"- так характеризують композицію HFC.

   Лише згодом я зацікавилася новим французьким брендом Haute Fragrance Company, який заснований у недалекому 2017 році. Не зважаючи на юний вік компанії, у асортименті вже 4 парфумерних колекції, а це 20 композицій! Я втратила пил та активність, які були для мене характерні в перші роки мого захоплення, і з запізненням дізнаюся про те, чим раніше вже б володіла.

   Одна із 4 колекцій називається Asian Collection. У неї входить 5 композицій,я кі створив парфумер із Грасу - Бенуа Бержиа. Всі аромати присвячені пристрасті у різних її проявах.

   Sword Dancer - з англ. танцюрист мечів. На створення композиції надихнули танець та бойові мистецтва.

   Гірко-терпко-пряний, маслянистий запах кардамону такий апетитний, що терміново потрібно поновити запаси для приготування ранкової кави. Взагалі, інтерес до спецій у мене з'явився завдяки парфумерії, а натхнення для приготування страв особливо загострюється після повернення з подорожі.

   Соковито-димна цитрусова кислуватість бергамоту.

   Солодкувата смолистість та хвойні ознаки. Щось ментольно-м'ятне, освіжаюче-прохолодне.

   Запах деревини, просочений алкоголем. Оксамитове тепло непомітно огортає і створює затишний захист.

   Далі щось землисто-гнилувато-деревне, липке, але тихе, не нав'язливе, повільно змінюється пряно-бальзамними відтінками, ледь вловимою шоколадністю, димністю, солодкістю, медовою помадністю. Смолистість набуває сили, оживає і дійсно, ніби рухається. Не стрімко і спритно, а гармонійно, пластично, виважено, вкладаючи зміст у кожен рух та жест. І танцюрист з картини, що на флаконі, одушевляється. Здається, помічаю дихання, гру м'язів, впевнене володіння тілом, грацію переміщення.

   Фантазія оживає завдяки поєднанню творчості парфумера композиції та автора картини, які гармонійно доповнюють різними засобами образ танцівника, розвивають та удосконалюють. Зауважу, що художник зображення - китаєць Ким Цу, який поєднує традиційну китайську техніку з західними традиціями живопису. Ілюстрації митця можна зустріти в модним журналах.

   Sword Dancer Haute Fragrance Company - витончена смолисто-бальзамно-пряно-деревна композиція. Ароматна картина чоловічого танцю така граційна, що абсолютно гармонійно буде поєднуватися з елегантним жіночим образом. Швидше всього, це час золотої осені. Принаймні, я це так відчуваю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 111

опубликовано: 03 августа 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -