MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Sicily Dolce&Gabbana


   Днями познайомилася з аналогом Sicily Dolce&Gabbana. Для експерименту вирішила порівняти. А тут ще й наслухалась лекцій про Сицилію, чим розбурхала інтерес. І якщо не маю нагоди відправитися туди у подорож, то хоча б створю собі атмосферу.

   Пряний відтінок якоїсь спеції пробивається крізь солодко-квітково-фруктове звучання.. Після чергового намазу лише вдається "роздивитися" витончений запах мускатного горіху, який завжди у мене асоціюється чомусь з чорним шифоном. Кажуть, що сицілійки полюбляють одягатися у чорне. Та за строгими нарядами ховається скажена пристрасть та темперамент.

   Кремово, вершково і сонячно. Апетитно і спекотно, з італійським характером та безтурботністю.

   Солодко-медовий тягучий аромат флердоранжу. Екзотична вершковість, карамельність, ванільність, а потім несподівано - свіжість, жасминова прохолода, яблучна кислинка і ще щось невловиме, але дуже приємне.

   Щільна карамельність змінюється соковитістю. На зміну апетитному десерту подають освіжаючій напій, потім холодне ванільне морозиво, полите тоненькою ниточкою карамелі. А кульмінацією об'їдання смаколиками - ванільна випічка з вишневою начинкою.

   Здавалося, що таке радісне безтурботне звучання буде завжди та все ж настав момент, коли на зміну "солодкому життю" з'явилася пряно-деревна палітра.

   Грайлива та мінлива Sicily Dolce&Gabbana, усміхнена та кокетлива, жовто-золота та добра-предобра. Прочитала своє давнє враження і здивувалася: як? Як я не розгляділа життєрадісного звучання, бананово-квітково-карамельної смакоти, італійської сонячності? Забираю свої слова назад! Тепер хочу і Sicily D&G, і на Сицилію!!!

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 56

опубликовано: 02 августа 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -