MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Seminalis Orto Parisi


   За останній час я кілька разів хотіла відновити своє знайомство з Terroni Orto Parisi, але все як не візьму флакончик, так і проходить бажання. Сьогодні була та ж історія. Але вихідний день вирішила використати з користю для парфумерних експериментів і тут я вчасно згадала про Seminalis Orto Parisi.

   Зроблю вигляд, що зовсім не знайома і вперше беру в руки Seminalis. Є надія, що аромат за стільки часу відстоявся і тепер розкриється на моїй шкірі дивно і спокусливо.

   Дивний незвичний запах з присмаком і кислого, і солоного, і солодкуватого. Трохи волого, трохи пильно. Малесенький натяк на цитруси змінився чимось невизначеним. Описати так, щоб було зрозуміло, швидше не вдасться, якщо ти зовсім не знайомий з композицією. Ці ароматні звуки фантазійні, вони не існують в реальності, лише приблизно можна з чимось зрозумілим для сприйняття порівняти.

   Щось вершкове та десертне, крихти пісочного печива змішані з мускусом, який прийнято називати "брудним". Солона карамельність змінюється солоно-трав'яно-деревними відтінками. Далі сухі шершаві трави з відтінком ментолу, солодкуватості та знову карамельності. А потім пил, піт, дим, присмак металу та борошнистість.

   Не можу сказати, що все це викликає відразу, але і язик не повертається назвати це "прекрасним". Епатажна назва та розмови навколо неї. Але вірю, що має прихильників. Наприклад, пані, яка коментувала мій попередній відгук.

   Синтетично синтетичний і токсичний Seminalis Orto Parisi! Ніяких анімалістичних відтінків, які я дуже поважаю і люблю. Ні цибетину, ні касторіуму, ні мускусу не чую. Ні краплини тілесності. Навіть запах поту більше образний, зовсім не реалістичний, а якийсь штучний.

   Щастя, що нанесла на зап'ястя намазом! І то чоловік відразу почав критикувати і обурюватися, що з самого ранку чимось таким жахливим надушилась.

   Отже, те, що аромат має в собі речовину, яка відповідає за сексуальний потяг між чоловіком і жінкою, не діє в нашій родині. Навіть навпаки. З самого ранку викликала у чоловіка негативні емоції, що він аж відправив мене вимити руку. На прохання проаналізувати і описати, він зміг лише роздратовано сказати: пахне керосином і соляркою. "Я біля тебе просто не можу поруч знаходитися!" Так, це не його інтелігентна улюблена Chanel, це артхаус в парфумерії.

   Мені захотілося прочитати мої перші враження і я зрозуміла, що відношення абсолютно не змінилося. А пробірочка з рідиною нехай спокійненько лежить в парфумерній бібліотеці інших ароматів. Але якщо ви не знайомі з Seminalis Orto Parisi, звертайтеся, з задоволенням принесу на зустріч. Раптом вам відкриються якісь таємниці.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 266

опубликовано: 28 мая 2018

Комментарии пользователей

Добавить комментарий
Опубликовано: Natalia • 10-06-2019 19:37
хіііі ) як не дивно, мені сподобався, нагадує мікс льодяників, там і лимонний і м"ятний, і якась солодість. а син сказав - фуу, навіщо таким смердючим надушилася.
Опубликовано: Р. М • 11-06-2019 11:51
Наталочко, то тобі повезло! Рада за тебе! Напевно, моя шкіра не підходить для гарного розкриття аромату...

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -