MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Secret of the Desert


   Здається, що рідина яскравого лимонного кольору буде пахнути льодяниковими цитрусами. В пробірці маленький об'єм виглядає сонячнішим та веселішим, ніж у флаконі. Та на шкірі це всього натяк на гіркувату шкірку лимона.

   Маслянисті парфуми Secret of the Desert - це хвилююча жасминова історія: світла, терпкувато-мускусна, з фруктовими та зеленкуватими нюансами.

   Обіцянка, що далі буде ще більше чуттєво та особливо, швидко розсіюється, хоча розчарування не має. Квітковість змінює запах деревини, який інколи нагадує сандал (ніби розбавлений 1/100). Іншим разом це кремовість з ледь вломимою солодкістю ванілі, то просто маслянистість та приємне тепло.

   То Secret of the Desert затихає, то звучить голосніше, то монотонно і стримано, то помітне чергування квітково-мускусно-деревних відтінків. Не скажеш, що складна та вишукана композиція, але досить приємна і освіжаюча, не напружуюча, так як звучить не голосно, близько до тіла, але час від часу ненав'язливо привертає увагу.

   Secret of the Desert - Таємниця Пустелі - це єгипетські парфуми і олія для тіла. На сайті Egiptian Essences описують як природній афродизіак. Рекомендують використовувати як парфуми, наносячи традиційним методом. Також можна додавати до ванни, щоб створити розкішний та ароматний досвід купання. Якщо нанести на гребінець, то волосся буде пахнути квітами, а якщо на ватний диск, то отримаємо прекрасний ароматизатор для приміщення.

   Я спробувала скористатися останньою порадою та поки що не помітила результату.

   Постійно присутнє відчуття, що аромат щось нагадує чи я давно з ним була знайома. Напевно, літом в теплі розкриється яскравіше. Дякую дуже феї Тетяні за можливість познайомитися з парфумами та отримати ольфакторний досвід єгипетських ароматів! На фото її флакон та склянка для зберігання олійки дивної краси.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 5)
Оценка: 5

просмотров: 271

опубликовано: 10 февраля 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий
Опубликовано: Natalia • 08-08-2020 15:18
не моє. жасмініще, білі квіти. пару раз внюхувалась у місце нанесення, і вже маю головний біль.

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -