MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Santal Royal Guerlain


   Вчора я отримала подарунок від давньої приятельки, яка працює адміністратором та консультантом у парфумерному магазині Mon Arome. Завжди, коли я бачу Оленку, виникає бажання сказати "Яка у тебе чудова робота!". Років 10 тому я їй так і зізнавалася та тепер, маючи частину "парфумерного магазину" вдома, майже байдуже до цього ставлюся. Напевно, сьогодні я більше хотіла б працювати у парфумерному музеї, ніж у магазині...

   На жаль, враховуючи реалії та різні комерційно-маркетологові нюанси, асортимент у рівненських магазинах надто скромний. До цього часу на поличці Герлен не має нового випуску ірисового Шалімару, з яким я так мрію познайомитися. А ось новинка 2015(!!!) року якимось чином потрапила у Mon Arome. І як же було приємно, що Оленка згадала про мене і презентувала зразок Santal Royal Guerlain.

   Колись, коли я намагалася ретельно знайомитися з усіма новинками, у рік випуску Santal Royal у мене вже був відливант. Сьогодні я з задоволенням пригадаю його звучання, а якщо точніше, то ще раз познайомлюся, бо нічого не пам'ятаю.

   Теплий запах пряно-камфорної деревини швидко доповнився маслянистими та шкіряними нюансами. Серед гірко-пряно-терпкої палітри мені чомусь все мариться кислуватий вишневий присмак.

   То деревна борошнистість розсипається дрібними пилинками, то знову масляний запах шкіри виходить на перший план. То з'являється гірка шоколадність, то з додаванням вершків.

   Santal Royal Guerlain гармонійно перекликається з осінньою порою. Запах пряної деревини та маслянистої шкіри підсолоджується бальзамністю кориці, а згодом набуває набуває кремово-амбрового посмаку. А в шлейфі, як не дивно, помадна квітковість. Хоча й не виразна, швидше, абстрактна, але привабливо-манка.

   Очікувана брутальність розсіялася, як і деревна борошнистість, і Santal Royal лагідно огортає теплими дружніми обіймами. Та кислинка, що видалася мені вишневою, так і далі прослідковується. Це ще одна характеристика запаху шкіри, як і лікарські ознаки мазі Вишневського в мікроскопічній дозі.

   Мушу визнати, що що цього разу від знайомства з Santal Royal Guerlain я отримала більше задоволення, ніж колись у 2015 році. Можливо, тому що за цей час полюбила запах деревини сандалу, а його у другій частині композиції багато. Можливо, ніс розрізняє більше відтінків у ароматі, а не чує лише запах уду. До слова, останній дуже не нав'язливо з'являється і швидко зникає. Можливо, саме осінь вимагає запахів деревини та шкіри...

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 13

опубликовано: 13 ноября 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -