MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Rose Trocadéro Le Jardin Retrouve


   Гірко-терпко-кисло-пряно і ... чудово. Ще одна прекрасна болгарська троянда. Я так надихнулася Rose Turkia Molinard, що мені захотілося продовжити трояндову тему. Саме тому сьогодні Rose Trocadéro Le Jardin Retrouve.

   Кислуваті відтінки герані доповнюються мильністю, солоним мускусом та пряністю. А коли не виділяти окремі звуки, то чути виразний аромат дамаської троянди.

   Наша парф.подруга Наталя любить казати, що листя смородини пахне "котиками". Зазвичай, я з нею не погоджуюсь, а ось у Rose Trocadéro саме така історія. Особисто я виділяю цю особливість у сухих листях рослини, розтертих у пальцях.

   Зелена соковита свіжість, ніби після дощу, і вмить листя смородини ожили і наповнили приміщення своїм бальзамно-деревним звучанням, хоча і не на довго.

   Мускус мильний, який створює ефект чистоти. Чергування характерної тілесності і восковості.

   Трояндова фруктово-ягідна квітковість в оточенні зеленого листя. Вимальовуються навіть стрункі стебла та колючі шипи. Поступово квіти переливаються відтінками то кислуватого яблука, то солодкістю персику, то помадністю. Але найбільше мені подобається у Rose Trocadéro Le Jardin Retrouve шлейф, до речі як і Rose Turkia Molinard, - свіжо-фруктово-солодкий на гіркувато-деревному тлі. 

   Відмінний аромат для колекції трояндових парфумів. Яскравий приклад болгарської троянди - різновид Rosa Damascena.

   Я дуже рада, що моє бачення Rose Trocadéro Le Jardin Retrouve змінилося. Як же ж все не постійно та відносно у світі, а у світі ароматів тим більше.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 46

опубликовано: 08 августа 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -