MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Pour Une Femme de Caron Caron


   На силует жінки із скла - скульптуру Сержа Мансо я звертала завжди увагу, але чомусь все не вдавалося придбати чи хоча б познайомитися з незнайомою рідиною. І ось кілька мл сучасної композиції, якщо можна так сказати, бо вийшов аромат у 2001 році є і у мене. Інформація про вінтажний варіант дуже різниться, тому це питання залишається не вивченим. Якщо хтось щось знає на цю тему, буду рада допомозі.

   Отже, Pour Une Femme de Caron Caron розпочинається солодкою фруктовістю і квітковістю флердоранжу, що нагадало мені Enjoy Jean Patou.

   Солодке звучання троянди підтвердило це враження. Духмяне, ще тепле варення із ніжних пелюстків. Та паралельний затест виявив мою похибку. Пам'ять інколи нас підводить, якщо її не живити свіжими враженнями.

   Тільки я розібралася з цим порівнянням, як виникло нове. Невловимий натяк на Coco Chanel з'явився, коли квітковий аромат доповнили пряно-димно-смолисті відтінки. Але сказати, що чую ладан, не можу, а в піраміді є про нього згадка. Порівнювати ще раз зі згаданим ароматом вже не захотілося.

   Мені здавалося, що вся історія Pour Une Femme de Caron буде присвячена троянді лише. Приємною несподіванкою стало, коли ожили квіти апельсину: заграли відтінки медово-терпко-помадно-квітково, з ледь помітною індольністю.

   З часом з'явилася масляниста анімалістичність амбри, яка підсилила чуттєвість.

   Pour Une Femme de Caron - яскравий, густий, насичений, тягучий, теплий аромат. Одночасно простий і зрозумілий для сприймання та й є в ньому щось загадкове, що змушую продовжити знайомство. Так, він не нагадує мої улюблені композиції бренду і поки що днк Карон я не помітила, але припускаю, що ще не час. Здається, цей аромат органічніше розкриється прохолодною осінню чи ще краще зимою.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 298

опубликовано: 08 May 2018

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -