MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Portrayal Woman Amouage


   Portrayal - зображення. Portrayal - це назва парних ароматів Amouage, які вийшли у 2019 році. Portrayal Woman Amouage присвячений декадентському Лондону 1920 років та людям, які наважилися протистояти нормам свого суспільства.

   Із флакону при першому знайомстві Portrayal здався дуже подібним до минулорічної прем'єри Amouage - Imitation for Woman, чим викликав величезне здивування. Але поступово рідина вгамувалася після пересилки і набула свого ароматного образу.

   Жасмин! Прохолодний, з металевим присмаком, без медової солодкості та п'янкості. Саме такий у Belle de Jour Eris Parfums. Звучання квітів дещо відчуджене, непідступне. Та швидко з'являється кремова вершковість та делікатна солодкість.

   В солодкому звучанні можна роздивитися і відтінок ванілі, і щось маслянисто-анімалістичне, і карамельне, і індольне. А в шлейфі жасмин саме такий, яким я його люблю, фруктово-медовий обволікаючий, теплий.

   Білоквітковий букет Portrayal мінливий та грайливий, дзвінкий, гамірний, неврівноважений та дещо ексцентричний. Від прохолоди металу до м'якої кремової вершковості. З провокаційною анімалістичністю поруч ніжна романтичність. Манкість туберози та медова хмільність, зелена терпкість та кислинка смородини, деревна гіркота та солодка борошнистість, цитрусова веселість та ягідна легкість.

   Portrayal кокетливий, спокусливий та непередбачуваний. Аромат щоразу дивує новими відтінками звучання. То здається, що нагадує щось добре знайоме, але виявляється, що лише дражниться, запрошує у гру.

   Не можу позбутися асоціації, яку викликає Portrayal Woman. Фото нашої знайомої Людмили, на мій погляд, як найкраще розкриває характер композиції. В ньому все: і ніжність, і романтизм, і жіночність, і пристрасть, і ексцентричність, і символізм, і внутрішня свобода, і нереалізовані бажання.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 100

опубликовано: 04 августа 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -