MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Pomme d'Or Evody Parfums


   На старті у Pomme d'Or Evody Parfums яскраві льодяниково-солодкі веселелі цитруси. Енергія, настрій, бадьорість з самого ранку.

   Не кваплячись з'являється димність та терпкість бергамоту, кислинка, соковитість, гірчинка товстої шкірки. Аромат вже тонізує та організовує, налаштовує на корисне проведення вихідного дня. Коли у тебе один вихідний день, то по іншому ти його і не можеш провести. Як я мрію про триденний відпочинок протягом неділі!!!!!

   Поки я роздумувала на цим, абсолютно не можливим сьогодні питанням, у Pomme d'Or з'явилися бальзамно-деревні відтінки, ледь помітна камфорність та липкість смоли. І все це багатогранне звучання ялівцю на кислому фоні цитрусів.

   Ще трохи згодом - апетитна карамельна кремовість. Невагомий десерт для відпочинку. Ну, потрібно ж у вихідний день трохи поласувати смачненьким і побайдикувати годинку!

   Запах деревини поступово стає свіжим, прохолодним, далі - солодкуватим, але без обіцяної шипровості.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 312

опубликовано: 03 мая 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий
Опубликовано: Рита • 14-08-2020 16:21
Цитруси з холодним деревяно-моховим підтоном. Соковитий з самого початку, ніби щойно озпущена весняна зелень. З цитрусів швидше всього лайм. Як на мене непоганий літній аомат для чоловіків.

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -