MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерОстанні коментарі

Архів документів

Paris - Venise Chanel


   Кислинка цитрусів на фоні терпкувато-гіркої деревини петітгрейну швидко змінюється вершковою солодкістю тонка бобів і смолистою колючістю. Кремово-помадна квітковість та краса. І, здається, цю красу я спостерігаю вперше, хоча ще літом познайомилася з Paris - Venise Chanel, але оцінити вдається лише сьогодні.

   Я налаштувалася на звучання ірису, як яскравий запах неролі пробився через тягучу вершковість і засяяв своєю пряно-ароматичною свіжістю.

   Приємна мильність кокетливо змінює кремовість. Льодяниковість іланг-ілангу додає радісних і сонячних моментів. Помадна фруктовість троянди та поруч - кисла гірчинка герані.

   А ірис? Так, він теж є серед цієї свіжості та тягучості, серед квіткових переливів, чергування кислого та солодкого. Запах ірису трав'янистий, гірко-солодкувато-кремовий, помадно-борошнистий. Ірис в Paris - Venise парфумерний, не реалістичний, але прекрасний.

   В житті важливе місце займають дрібнички. Ну, для мене, принаймні. Саме вони створюють настрій, формують стиль, підкреслюють індивідуальність. Гарна чашка, елегантний футляр для окулярів, оригінальна парасолька, незвична ручка, органайзер, шарф... Так само, як і звички людей: чесність, пунктуальність, вдповідальність, щирість, відкритість. Із цих дрібничок складаються наші дні та роки. Вони домальовують портрет особистості, додають відтінки та нюанси. Так ось, Paris - Venise Chanel мені здається такою дрібничкою, яка прикрасить буденність та доповнить колекцію ароматів Chanel.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 6)
Оценка: 5

просмотров: 19

опубликовано: 09 марта 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -