MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Paris – Biarritz Chanel


   В 2018 році компанія Chanel випустила лінійку нових ароматів, які називаються "води Шанель" - Les Eaux De Chanel. Парфумер Olivier Polge присвятив свої композиції містам, які були улюбленими і значимі для Габріель Шанель (Довіль, Біарріц, Венеція).

   Кожен аромат знаходиться у 125 мл флаконі-флязі. Не зважаючи на великий об'єм, флакон не виглядає важким і масивним. Через відполіроване прозоре скло приємно розглядати ніжні пастельні відтінки рідини.

   Ще з минулого візиту до Венеції у мене було велике бажання потрапити у бутики Шанель та Карон. І ось частина плану виконана - перший бутик ми з дівчатами відвідали.

   Композиції бренду мені добре знайомі, тому, звичайно, я з величезним інтересом кинулася знайомитися з новинками.

  Чесно скажу, сподобалися всі три Les Eaux De Chanel і вибрати один варіант було дуже важко, так як крім Шанель були ще інші плани. Першою відхилила Paris - Venise із-за солодко-тягучого звучання тонка бобів, хоча з часом пошкодувала, що не придбала із-за символічної назви і мого перебуванні у цьому романтичному місті на воді.

   У Paris – Deauville мені сподобалась гірчинка, а у Paris – Biarritz - звучання неролі, а я дуже люблю цей компонент в парфумах. Не довго думаючи, я вибрала останній варіант, вирішивши, що з часом придбаю і інші, якщо бажання не ослабне.

   Отже, Paris – Biarritz. Кислий лимон з гірчинкою твердої шкірки і радісним присмаком солодких апельсинових льодяників. Літня свіжість і безтурботність. На думку приходить і романтичний хвилюючий світанок, і кришталево-прозора з солоним смаком морська вода насиченого синього кольору, і свіжовижатий сік в запотівшій склянці від кубиків льоду.

   Звучить аромат стримано, здається легким і майже прозорим, але чергування кисло-гірко-солодкуватих відтінків добре помітно.

   Солодкуватість стає з часом густішою і дещо тягучішою, але зовсім в ній не має натяку на якусь приторність чи липкість. Швидше можна охарактеризувати, як свіжа солодкість, що присутня у екзотичних фруктах та де-яких ніжних ароматах квітів з повітряною кремовістю.

   Так, запах неролі присутній, але дуже делікатний, без характерного пряно-ароматично-терпкого яскравого відтінку. Його ніжний свіжо-цитрусово-квітковий голос дуже часто загороджує тягучий льодяниково-карамельно-апельсиновий.

   Заявленої конвалії не відчуваю, хіба що можу "роздивитися" її густе зелене соковите листя і характерний трав'янистий відтінок.

   На блотері з часом помітна присутність землисто-прілих пачулі та на шкірі цього не має. Думаю, аромату потрібно відпочити після дороги. Щоразу, наносячи рідину, я сприймаю композицію по-іншому. І з кожним разом мені вона все більше подобається. Зникла акварельність і прозорість. З'явилися радісність та сонячність. Paris – Biarritz - освіжаюча, бадьора, дзвінка композиція про місто, яке і в часи Шанель і сьогодні є стильним місцем відпочинку аристократії та представників королівських династій, а також серфінгістів та яхтсменів. Місто, в якому Габріель Шанель перша серед кутюр'є в 1915 році відкрила третій по рахунку бутик свого бренду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 469

опубликовано: 28 июня 2018

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -