MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Nuit de Noel Caron


   Приємна гурманська солодкість на тлі деревини. Мшиста терпкість та ... передчуття чогось особливого.

   Так, мшисто-волого-лісисто-смолисто-димно. І я провалююсь у ольфакторну безодню. І відчуття Різдва саме сьогодні підсилюється парфумами. І душа наповнюється радістю. Поєднання традицій, сяючої ялинки та парфумерного захоплення створюють ідеальну атмосферу свята.

   А тим часом Nuit de Noel Caron пахне сухою травою, гіркою ромашкою та духмяним сіном. Виразний запах розтрісканої пильної кори. Солодкувата деревина сандалу та та особлива витонченість його звучання, трохи мускусно, трохи маслянисто. Це аромат казкового лісу, магічного лісу.

   І хоча я з нетерпінням очікую появи квітів, багатогранна та складна шипрова частина захоплює та бентежить. І я пригадала, як люблю шипрові композиції і за ними заскучала! А тим більше, коли мова йде про такі шедеври, як Nuit de Noel Caron!

   Гірко-солодко-шкіряна анімалістичність амбри змінюється солоною тягучою карамельністю. Далі - густий запах чайної заварки, а за мить - тягуча бальзамність. Тепер це не просто казковий ліс, а неодмінно нічний. Чорно-синє небо в сяючих зірках з'явилося в уяві саме собою. І так нестримно захотілося у реальний ліс... Та, напевно, іншим разом, коли на Різдво буде не так сіро і мокро.

   Поступово з'являється шоколадність. Запах деревини стає оксамитовим і ніжно огортає теплом.

   Цукерочні відтінки іланг-ілангу зазвучали несподівано. Той тон у ароматі, що нагадує дитячий шампунь "Кря-кря", і викликає те ж бажання з'їсти, бо так апетитно пахне.

   Тягуча помадність, п'янка лікерність та фруктовість троянди на тлі деревини. Сьогодні у Nuit de Noel троянда мені видається Віфлеємською зіркою. Її аромат божественно прекрасний, наповнений світлом та ангельською силою.

   Непомітно помадність розчиняється, залишаючи лише запах підгнивших фруктів.

   І знову радість - поява жасмину - теж сяючого, полум'яного. І хоча його звучання було миттєвим і мерехтливим, що нагадало тремтячий вогник свічки у темряві, та ефект справив вражаючий.

   Ніжна кремова помадність і та вишуканість, якою відрізняються парфуми Карон, змінилися гіркою пряністю, потім борошнистістю, знову чуттєвими ознаками цибетину, лікерністю персикової троянди, запахом вологої деревини, ванільною карамельністю, квітковістю... І це звучання Nuit de Noel та зміни продовжуються, наповнюючи мій день дивовижною красою та магією. Різдвяний ранок переходить у день. І я сподіваюся, що світло у душі не затьмариться, вогник надії не згасне, відчуття свята та віри у добро не зникне.

   Всім миру та добра, гармонії та краси!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 237

опубликовано: 25 декабря 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -