MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерОстанні коментарі

Архів документів

Vanille d'Iris Ormonde Jayne


   Землистий корінь ірису в компанії з димним соковито-кислим бергамотом. Не гостра пильна пряність та солодкуватість, камфорність перцю та гірчинка. Старт у Vanille d'Iris Ormonde Jayne привабливий і багатообіцяючий. Промайнула думка "О! Це найкращий ірис!", як з'явився синтетичний запах, який зіпсував гармонію та чистоту звучання. Масляниста деревина кедру з натяком на смолистість. Деревні відтінки мені дуже подобаються, але велику дозу Iso E Super винести не можу. Почуваюся ніби "принцеса на горошині". Тепер я зрозуміла, що саме минулого разу мене турбувало в Vanille d'Iris, але все не вдавалося з'ясувати.

   Солодка невагома ваніль, точніше ванільна випічка із вишневою начинкою, що робить композицію смачною і сподобається гурманам. А в повітрі пахне абрикосами! Постійне чергування солодкого та фруктово-кислуватого.

   Виявляєтья, ванільна випічка була присипана шоколадними крихтами, від яких на пальцях залишається маслянистість. Чи то може маслянистість карамельно-солоної амбри?

   Кремово-пудрова база залишила приємні враження.

   Також Vanille d'Iris Ormonde Jayne викликав компліменти та запитання "що за аромат такий цікавий?", але зустріч з Iso E Super дещо вплинула на моє захоплення цією композицією. І я вже сприймала парфуми не як поезію, а як хімічну рідину з приємним запахом. Вибачте, якщо образила чиїсь почуття!

 

 

 

"

 

Рейтинг:
(Голосов: 5)
Оценка: 5

просмотров: 27

опубликовано: 07 марта 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -