MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Mon âme 1907


   Запах пудрової деревини з зеленою кислинкою та трав'янистістю. Фруктовість та кремова помадність. Землистий, сирий, пряний запах коріння ірису чергується з сухою борошнистою деревиною. І в цей же час не менше солодкувато-кремового аромату фіалки, який додає ніжності та витонченої романтичності, пом'якшує пряну землистість. Так і уявляю флакон Mon âme (Моя душа) 1907 на фіалковій галявині біля моєї роботи, яку я вчора обмилувала.

   Десь з далека доноситься оксамитовий смолистий запах пачулі, а зовсім поруч - фруктовість троянди. Знову деревина, а вже за мить - солодкувата терпкість полину. Одночасно виникає тисяча думок та бажань.

   При всій любові до суконь, білизни, взуття, сумок, шарфів, косметики, книг чомусь не виникає бажання купувати їх "вагонами". Вмикається відчуття насиченості. А коли мова йде про парфуми, чомусь "стоп-кран" не спрацьовує. Ці роздуми до того, що конче мені потрібно і Mon âme, і Genevieve нового для мене бренду 1907.

   Липка деревина кедру, просочена соковитим апельсином та покрита іскристими краплинами бергамоту. Потім густа вершковість тонка бобів та знову пачулі, але вже з шоколадним нюансом. Та ще багато раз про ірис, деревину та фіалку.

   Шлейф дивовижний - пряно-ірисовий, гіркувато-солодкуватий, землисто-борошнистий, сріблясто-фіолетовий.

   Флакончику Mon âme 1907 місце на поличці з ірисовими ароматами. І якби він у мене був, я неодмінно взяла б у Відень. Чомусь з цією ірисово-фіалково-деревною красою у мене виникає образ Єлизавети Боварської, яку ніжно називають ще імператриця Сісі.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 95

опубликовано: 12 апреля 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -