MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Marie de Medicis 12 Parfumeurs Francais


   Мабуть, "королівські" аромати 12 Parfumeurs Francais можуть трішки компенсувати відсутність далеких подорожей і я з задоволенням поринула у віртуальну мандрівку, заглибилась у історію, пройшлася королівськими палатами, підслухала таємничі історії.

   Чергова ольфакторна розповідь про Марію Медічі, яка стала другою королевою Франції у сім’ї Медічі після Катерини, заручившись з Генріхом IV. Її головним радником був майбутній кардинал Рішельє. Марія відома тим, що замовила будівництво Люксембурзького палацу в Парижі, а в 1622-1624 роках викликала фламандського художника Пітера Пауля Рубенса, щоб прикрасити галереї 21 картиною, які зображує події з її життя.

   У вільний час Марія Медічі любила розважатися. Їй подобалося стріляти по воронам і влаштовувати лялькові вистави. Оскільки королева любила тварин, у неї був власний зоопарк. Крім цього Марія захоплювалася грою в карти і витрачала шалені гроші на придбання ювелірних виробів.

   То якими ж мають бути парфуми, присвячені Марії Медичі? Так, солодко-квітковими з гіркувато-деревним тлом. Саме такими створив їх один із 12 парфумерів компанії.

   Розпочинається парфумерна розповідь цього разу також солодкуватою фруктовістю, але вловлюю не екзотичні нюанси, а ніжний запах оксамитової шкірки персику, м'якіть груші та стиглої сливи. Дуже швидко з'являється виразне звучання квітів глоду. Делікатна солодкість та свіжість на тлі деревини з ледь вловимою кислинкою, гіркотою та трав'янистістю.

   Тиха рожева помадність, яку поступово підсилює солодка медовість.

   Пухка солодкість ванілі така витончена, що неодмінно сподобається навіть найвибагливішим поціновувачам. 

   Поруч із запахом терпкої деревини вловлюю фруктово-мармеладний відтінок. Здається, ще мить і з'явиться аромат троянди. Та навпаки, він зникає, а натомість чую апетитну карамельність з яскравою вершковістю.

  Сиропна липкість чергується з льодяниковістю, потім пахне пирогом із вишнею і знову деревиною, але вже гіркувато-борошнистою.

   Не зважаючи на обмеження у вживанні кондитерських виробів, ось такий королівський десерт я би точно скуштувала. Та парфуми так ласо пахнуть, що повністю задовольняють потребу у солоднечі, щоб відчувати щастя. З іншого боку - приємна ольфакторна історія освіжила пам'ять на історичні події, що також не може не радувати. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 10

опубликовано: 02 января 2021

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -