MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Madame Royale 12 Parfumeurs Francais


   Мрії та бажання рухають, штовхають, надихають, окриляють, спонукають. Особисто мені так важливо з самого ранку відчувати готовність до чогось. А якщо у списку стремлінь є кілька пунктів та прагнень, це ще більш радує та наповнює позитивною енергією.

   Так сьогодні я відправлюся у маленьку подорож. Мрію про замки Луари, Марокко та Португалію та поки тішуся можливості маленької мандрівки, бо це краще, ніж відсутність маршруту взагалі.

   Якщо план подорожі вже був складений заздалегідь, то інтерес до парочки ароматів виник несподівано, а вони також можуть відправити у дорогу, хоча і фантазійну, але не менш захопливу. І не можливо не пригадати рядки із книги Б'янки Боскер, яку я безперестанку цитую: "Запах - завідувач і хранитель пам'яті, переніс мене у часі, і я більше, ніж будь коли, контролювала свою мету: я могла схопити запах, а потім нестися в часі, просторі, почуттях. Енді Воргол, як я дізналася, часто робив те саме. "Якщо я використовую один і той самий парфум три місяці,- писав художник,- то змушую себе відмовитися від нього, навіть якщо він мені ще подобається... і коли я відчуваю його знову, це завжди нагадує мені ті три місяці". Запахи обходили мою свідомість і вдаряли миттєво. Розмарин відправляв мене назад у дитинство до прогулянок з бабусею, вина Віоньє пахнули мені канікулами на пляжі, коли я вчилася в середній школі. Гедонізм не має залишатися поодаль від щоденного життя: чимось, що плекають у ресторані із чотирма зірками або що потребує тривалого нічного рейсу до італійського узбережжя. Аромати і смаки дарували цінні втечі для задоволення заради задоволення, і ці втечі відкривалися мені будь-де, варто лише захотіти."(с)

   Є у мене зразки ароматів 12 Parfumeurs Francais, про які я з великим задоволенням вже розповідала. І хоча їх не 12, як це було б символічно, та все ж краще, ніж нічого, бо всі вони мега позитивні та надихаючі. Надихаючі не лише на сприйняття парфумів, але й на подорожі, на вивчення історії, на читання літератури та перегляд історичних фільмів.

   І ось, прокинувшись, відчула нестримну жагу їх дістати!!!

   Madame Royale 12 Parfumeurs Francais - парфумерна історія, присвячена внучці імператриці Марії Терезії. Мимоволі пригадую улюблений Відень, що викликало ще одне, зовсім не нове, бажання - знову його відвідати.

   А Madame Royale - це радісні цитрусові іскринки, які у мить запахніли свіжо, солодко-кислувато, гірко-терпкувато, бадьоро та безтурботно. Апетитна фруктовість, симпатична помадність, весела льодяниковість.

   Madame Royale - аромат святкових канікул! І хоча вони у мене ще не розпочалися, все ж три дні відпочинку подарували це відчуття. Можливо, саме тому з самого ранку так закортіло мріяти та бажати.

   Солодку квітковість на тлі деревини кедру доповнює кокетлива кислинка та ніжна кремовість, а за цим звучанням спочатку вгадується, а згодом виразно звучить тягуча карамельність амбри з солоним присмаком, маслянистістю та не чіткими тваринними нюансами.

   Деталі створюють помадність персику, мильність пористої шкірки лимону, пухкий мускус та цукерки "іриска". Фруктово-квіткова солодкість свіжа, з ментольним холодком, повітряно-легка.

   Madame Royale 12 Parfumeurs Francais - мінливий та "живий" аромат, легкий для сприймання та надихаючий. Відображаючий на 100% мій мрійливий, сповнений бажаннями ранок та готовність до дій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 19

опубликовано: 27 декабря 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -