MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Le Pavillon D'Or Parfums Dusita


   Le Pavillon D'Or Parfums Dusita - цьогорічна новинка Pissara Umavijani, яку всі активно обговорюють. З нетерпінням і я очікувала можливості познайомитися з "Золотим Павільйоном".

   Терпкість, ледь вловима зелена кислинка та вершковість розтертого в пальцях листя інжиру на солодкуватому деревному тлі. Ледь помітна квітковість, але завдяки ій добре відчувається свіжість та сонячність, яка характерна ще цитрусам.

   Льодяниковість життєрадісного іланг-ілангу, хоча він і не заявлений у композиції, але не можу позбутися думки про його присутність.

   Вершковість, а точніше, те молочко, що виділяється із зламаної гілочки та гіркувато-терпкий запах самої рослини. А ще - бальзамність та трав'яниста ментольність, тиха пряність та прохолода.

   Ванільний геліотроп у рожево-фіолетовій гамі чергується з кислувато-зеленим звучанням, а далі доповнюється квітковим ароматом жимолості, який з самого початку не могла ідентифікувати.

   З часом ванільна карамельність стає душною і трохи приторною та рятує cитуацію вишнева кислинка. Ця частина Le Pavillon D'Or дуже нагадує Musk MdO - здається запашні квіти геліотропу парфумери збирали у однму саду.

   Крім згадки про мою улюблену Мону ді Оріо "Золотий Павільйон" поки що не викликає інших фантазій та асоціацій. Оксамитове тепло приємно огортає та помічаю прілість осіннього листя, але не вимальовується картина золотої осені. Ще чую лікерну тягучість та смолисту вершковість - апетитно, але не про гурманіку. Авторка композиції Pissara Umavijani характеризувала  парфуми, як аромат щастя. Так як майже всі її витвори я люблю, тому  довіряю, і обрала Le Pavillon D'Or у свій День народження.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 267

опубликовано: 04 декабря 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -