MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

La Reine Margot 12 Parfumeurs Francais


   Дуже виразна свіжість, терпкість, кислинка та фруктовість запашного листя смородини з ментольною прохолодою та ягідною солодкістю, апетитністю та радістю сонячного літа, зеленою трав'янистістю на старті La Reine Margot 12 Parfumeurs Francais.

   Та багатогранний початок, який заінтригував та пообіцяв виняткової краси аромат, змінився стриманим фруктово-карамельно-цукерочним звучанням. Після Madame Royale та Azay-le-Rideau навіть якось прикро за "Королеву Марго"...

   Ледь вловима димність бергамоту та ознаки нестиглого персику. Деревний тон, що характерний для квіткового звучання неролі. І зовсім неочікувано, напевно, щоб не сумували, велика порція індолу.

   Напевно, сьогодні є щось у моєму організмі, що спонукає мускус проявляти себе більше, ніж хотілося б.

   Масна деревина, тягуча карамельність, льодяниковість, ванільна кремовість та делікатна тілесність.

   А іншим разом La Reine Margot знову подарувала королівську усмішку та продемонструвала дружнє відношення. Солодко-гірко-пряна, з грайливою ментольністю, льодяниковістю та помадністю троянди - така яскрава та невимовно прекрасна, що останні краплини рідини викликали розпач. А згодом, після оновлення вражень всіх присутніх у моїй колекції королівських ароматів 12 Parfumeurs Francais, здивувалася, що не зустріла ні разу ні пропозицій, ні обговорень у парфумерному товаристві. Адже всі вони чудові!!! Ви не знайомі? Неодмінно розшукайте хоч  1 мл для знайомства!

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 12

опубликовано: 31 декабря 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -