MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

La Douceur de Siam Parfums Dusita


   Сьогодні був один із тих ранків, коли я не знала чого мені хочеться парфумерного. Чи, навіть, не хотіла. Парфумерна розбещеність вимагала новизни і якоїсь яскравості. Своєї черги чекають пара ексклюзивних ароматів, та у них така таємнича історія, що потрібно особливо ретельно організувати знайомство. А все інше здалося не цікавим на стільки, що аж викликало смуток.

   Від розчарування та, напевно, тимчасової парфумерної депресії врятувала дивовижна квіткова композиція Parfums Dusita - La Douceur de Siam.

   Один намаз - і я в мить забула про свою хандру. Теплий, помадний трояндовий аромат малинового кольору пробудив бажання потрапити на трояндову плантація та трояндовий фестиваль у Болгарії. Терпка винність, поруч - п'янка лікерність, фруктовість. Сказати, що ця троянда прекрасна, нічого не сказати. У мене залишилося стійке враження, що La Douceur de Siam - це історія виключно про троянду. Та лише я про це подумала, як аромат змінив ракурс і ароматна палітра плавно трансформувалася в щось незвичне і квітково-екзотичне-кремово-вершкове.

   Є нюанс, який нагадує банан, інший - жвачку, ще - дитячий шампунь "Кря-Кря". Щось фруктове і дуже апетитне, невагоме, пухке ванільне. Це все присутність франжіпані та османтусу додають екзотичності в звучання, сонячності, радості, апетитності, яскравості.

   Але при цьому вловлюю терпкість, пряність та бальзамність, кислинку та маслянистість. А потім знову відволікаюся на квітково-фруктову кремовість і шаленію від радості. І, як при першому знайомстві, шкодую, що не замовила флакон La Douceur de Siam Parfums Dusita.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 113

опубликовано: 05 мая 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -