MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

L'Eau Scandaleuse Anatole Lebreton


   Anatole Lebreton - новий французький бренд, під іменем якого в 2014 році вийшло три парфумерні композиції: L’Eau Scandaleuse, L’Eau de Merzkin та Bois Lumière. Арт-директор і парфумер Anatole Lebreton в колишньому колекціонер вінтажних парфумів і автор відповідного блогу Sleeping Civet (Civette au Bois Dormant). Самоучка, як і Енді Тауер, але ще й без освіти хіміка.

   Другим ароматом колекції парфумів Anatole Lebreton стала композиція L'Eau Scandaleuse. Аромат був задуманий як згадка про фруктові шипри Mitsouko та Femme.

   На фоні ледь помітної терпкості густа вершковість туберози, яка дуже швидко змінюється запахом гіркої вишуканої делікатної шкіри.

   Медово-терпкі з гірчинкою та специфічною маслянистістю нюанси касторіуму. П'янке хмільне звучання і одночасно анімалістично-чуттєве.

   Насичена вершковість туберози повертається і, доповнюючи анімалістично-шкіряні акорди, робить композицію ще біль звабливою і спокусливою. Її голос стає тягучим, дещо липким.

   Та якщо при перших знайомствах мені здавалося, що L'Eau Scandaleuse про білоквіткову красуню, то сьогодні я переконуюсь, що вона лише доповнює цю анімалістичну історію.

   Вдається розрізнити гірку терпкість полину, інколи свжий подих чогось невагомого і чистого, карамельність, солону вершковість, фруктовість, ментольність, димність, борошнистість.

   L'Eau Scandaleuse - анімалістично-шкіряний, шкіряно-квітковий, маслянисто-густий, тягучий, чуттєво-спокусливий, з "брудними" елементами та непристойним натяком. Та скандального чогось особливого не помітила. З розвитком стає лагідним, стриманим і "пухнастим". Можливо, поки що не помітила.

   Цікавий, але мені здалося, що зараз не його час. Я ще вчора збиралася надіти L'Eau Scandaleuse, але надихнувшись квітковими запахами ранкового парку передумала. Ця композиція мені здається заважкою і насиченою для теперішнього мого настрою. А ось сонячною осінньою порою, думаю, зазвучить багатше і органічніше. І тоді буде доречно його тепло та оксамитовість.

   З великим задоволенням продовжу знайомство з ароматами Anatole Lebreton при слушній нагоді.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 186

опубликовано: 11 мая 2018

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -