MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Iris Silver Mist Serge Lutens


   Землистий, гірко-терпко-пряний, темний запах оррісу та крижана прохолода. Повільно з'являється солодкуватість, як і запах морковки теж вловлюється. Щільна димність та камфорність змінюються шоколадністю ладану.

   Запах квітів ірису Iris Silver Mist Serge Lutens вологий, вершково-шоколадно-гіркий. Це запах дощу та відчуженості, запах роздумів та занурення у себе. Сьогодні про містику та морок мені чомусь взагалі не думається.

   Вершковість періодично набуває кремової тягучості та солодкості, у свою чергу змінюється пряною деревиною. яка доповнюється гіркотою гальбануму. Невимушено пригадую Chanel 19 і розумію, як я за нею заскучала.

   Солодкуватий запах сандалу. В шлейфі - фіалкова помадність.

   А потім Iris Silver Mist Serge Lutens став ароматом не дня, а майже тижня. Не тому, що закохалася до нестями, швидше, за відсутністю чи то часу, чи то присутністю якоїсь апатії, хоча і викликав багато позитивних емоцій. Одного вечора я чула від себе таку запашну красу, що голова йшла обертом. Іншим разом, почувши запах від шалика, подумала "яка вишуканість!". Додав приємностей і чоловік, коли між іншим запитав "що так гарно пахне?"

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 14

опубликовано: 05 марта 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -