MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерОстанні коментарі

Архів документів

Iris Poudre Frederic Malle


   Я отримала флакон з Iris Poudre Frederic Malle ще у червні, відставила у далекий кут шафи і чекала весни та цього ірисового марафону. Iris Poudre - це кремово-пудрова елегантність та жіночність. Це відразу дві легенди: і про особливий трояндово-вишневий пудровий ірис, і про вишукану квіткову пудру. Це перлина колекції ірисових ароматів!

   Невиразні кислі цитруси, терпкість та гірчинка бергамоту швидкоплинні. На зміну з'являється фіалкова кремовість та льодяниковість іланг-ілангу з лікарською бальзамністю.

   Масляниста гіркувато-шкіряна анімалістичність створює глибину і "серйозні наміри".

   В ароматі ірису ознаки вологої землистості, солодкуватої моркви, гіркуватої трав'янистості, вершкової кремовості і десертної помадності. Суха солодко-гірка пудровість ніби із Chanel 22 і з тими ж елегантними звичками і рафінованістю.

   Я втратила момент коли саме почала сприймати композицію не як ірисову, а саме пудрову. Ця дивовижна пудра з часом стала пахнути то фруктовою трояндою, то солодкою вишневою мармеладністю, то терпким вином. І навіть димно-деревні відтінки теж припорошені вершковою пудрою і обвиті вишуканістю. А ще смолисто-вершкові тонка боби також пудрово-ванільні, як і карамельна амбра пудрово-солона. Але абсолютно не виникають асоціації з театром, актрисами з товстим шаромом гриму на обличчі чи пильними завісами.

   Характеристики типу "дзвінкий", "холодний", "теплий" є примітивними і абсолютно не охарактеризують композицію. Iris Poudre Frederic Malle не шепче, хоча і не дарує довгого в'юнкого шлейфу. Він не скомпрометує і не виставить у поганому світлі. Підкреслить повагу до класики та добірного смаку.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 6)
Оценка: 5

просмотров: 31

опубликовано: 12 марта 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -