MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерОстанні коментарі

Архів документів

Iris Celadon Giorgio Armani


   Ледь помітна кислинка бергамоту, яку могла б і не помітити за теплим шоколадним кремом. Виникає бажання втягнути носом аромат повітря, прислухатися, бо у Iris Celadon Giorgio Armani делікатне, витончене звучання. Ну, а як же може бути по-іншому? Адже, селадон - це колір спокою.

   Прозора пряність спецій та шкіряна гірчинка.

   На фоні сирого деревного запаху пачулі повільно з'являється кремовий аромат ірису, який присипали шоколадними крихтами. За мить ірис зазвучав пильно-шоколадним, сухим та гіркувато-борошнистим голосом, огортав м'яким теплом і нашіптував різні ніжності.

   Не можу не пригадати, як ця делікатна краса, яка на перший погляд здавалася не емоційною, надто стриманою, викликала захват у оточуючих. Із всіх ірисових композицій саме Iris Celadon Giorgio Armani збирав компліменти та запитання "Що це за парфуми?"

   Солодкувато-трав'яниста амбретта доповнює гіркувато-шоколадний ірис. Навіть вдається помітити легку соковиту фруктовість та свіжість завдяки все тому ж делікатному рослинному мускусу.

  Iris Celadon Giorgio Armani - делікатний та спокійний кремово-шоколадний, трохи пильний ірис, підсилений харизматичністю та чуттєвістю солодкувато-трав'янистої амбретти на фоні сирого запаху пачулі. Для вишуканих гурманів з витонченим смаком. Для тих, хто вміє слухати тишу та бачити відтінки прозорості.

   Не варто обливатися Iris Celadon з ніг до голови, бо це оманливе враження, що аромат помітний і звучить близько до шкіри. У нього довгий шлейф та витривале звучання у часі.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 6)
Оценка: 5

просмотров: 21

опубликовано: 14 марта 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -