MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерОстанні коментарі

Архів документів

Iris 39 Le Labo


   Вологий землистий запах ірисів, трохи водянистий, прохолодний, мускусний, абсолютно без солодкості. Прекрасний, як і при першому нашому знайомстві з Iris 39 Le Labo.

   Ніжна гірчинка соковитої зелені, тонізуюча кислинка бергамоту, натяк на пряності створюють весняні декорації нового дня.

   Запах прілого листя додають пачулі. Це саме образ сьогоднішнього парку в дощовий день, який викличе в будь-кого смуток, але не в тих, хто шаленіє від запахів, хто аналізує та постійно порівнює аромати, хто прислухається до найтихіших відтінків та вирізняє найнепомітніші нюанси.

   Запах гнилого та чогось розкладаючого доповнив органічністю та натуральністю. Навіть іланг-іланг сьогодні не кокетнічає своїми льодяниковими можливостями, а веде себе стримано, як лікарсько-деревний компаньйон.

   Знову думки повертаються до запаху пачулі, який на певний час забиває голос ірису. Саме завдяки їм створюється колюча шипровість, саме вони відповідають за об'єм та глибину.

   А в шлейфі аромат ірису дивовижний!!! Навіть важко підібрати слова, щоб передати враження і охарактеризувати те, що я чую. Гіркувато-вологий квітковий запах ранньої весни, який надихає та обіцяє щось особливе, неповторне.

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 5)
Оценка: 5

просмотров: 30

опубликовано: 06 марта 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -