MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Iris 39 Le Labo


   Колись давно я придбала Labdanum 18 Le Labo, щоб мати аромат з улюбленим компонентом. Та мені композиція чомусь нагадала дуже Shalimar Guerlain, який не є в фаворитах. І інтерес до самого бренду у мене на багато років пропав.

   Iris 39 Le Labo замовила, зрозуміло, із-за наявності ірису. І тепер розумію, що терміново потрібно надолужувати згаяний час.

   Вологий ірис з гірчинкою і землистістю. Соковиті пелюстки, корінь, і стебло. Якщо не звертати увагу на любов з першого погляду, а уважніше розглядати Iris 39, то починаю помічати ще й солодкувату пильність і затхлість, і морковку, і пряність, і запах грифелю від олівця, і присмак металу.

   Приємна цитрусова кислинка додає свіжості та бадьорості.

   Солодкувато-смолисто-деревні пачулі створюють темний і лісистий фон та глибину. Хоча їх присутність часто асоціюється з золотою осінню, в даній композиції такий ефект відсутній.

   Вершкова кремовість фіалки. А подушечки пальців пахнуть льодяниковим іланг-ілангом, тому що я торкалася ними того місця, куди нанесла аромат.

   Iris 39 Le Labo - дивний, квітково-деревний, пудрово-гіркий аромат. Дзвінкий, живий, енергійний, сповнений бажань. Здається, це той дикий ірис, що росте у лісі та ще й у горах. Я такі вперше зустріла, коли подорожувала по Македонії.

   Ця ірисова композиція на сьогоднішній день затьмарила всі відомі. Якщо моїх 5 мл краси мені не набридне, обов'язково придбаю великий об'єм.

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 219

опубликовано: 03 May 2018

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -