MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Interlude Amouage


   Я другий день в Interlude Amouage і жодної чіткої асоціації. Літня спека змінила моє враження про композицію і тепер  не згадую, як колись, Львів та каву. Вже не здається, що Interlude про 50 відтінків гіркого, як писала минулого разу.

   Звичайно, яскравий та насичений запах. Само собою - шлейфовий. Стійкість - весь день.

   Також не скажу сьогодні, що зігріваючий. Кисло-вологий, потім - брутально-спокусливий, далі - шоколадно-манкий і навіть - тілесно-чуттєвий.

   На старті кисло-терпкий бергамот та гірчинка грейпфруту. Розтерті в пальцях пелюстки та листя календули додають трав'янистості та іншого відтінку гіркоти.

   Назва аромату перекладається як перерва, антракт. Можливо, саме тому запах кави звучить протягом всього розвитку. Але чомусь у мене не виникає згадка про запашний улюблений напій. Також як і шоколадно-кавові ознаки абсолютно не натякають на гурманіку. Це все багатогранна палітра ладану.

   Не помічаю вчорашньої волого-анімалістичної одночасно противної і притягуючої частини, яка все інтригувала та викликала запитання. І лише сьогодні я зрозуміла, що це так себе поводила деревина уду. Хочу ще це "почути" та і близько нічого подібного не вловлюю. Так само як і маслянистий гірко-пряний запах шкіри, який учора повільно плавився, змішувався з димом ладану, переймався кавовими нюансами, сьогодні не проявив себе ні разу.

   Фруктова кислинка розважає та веселить і композиція з філософсько-задумливими ладаном та мірою абсолютно такою не здається.

   Квітковість здалася абстрактною. Ну, хіба що могла відокремити густий, тягучий медовий аромат безсмертника. Так, про календулу вже згадувала. А сьогодні несподівано розквітла помадно-кремова чудова троянда.

   Не солодка ваніль і, як не дивно, теж здалася мені шоколадною. Так само як і шоколадно-кавовою, а ще карамельною здається деревина.

   Cпочатку Interlude Amouage у спеку лякає. Поступово звикаю до дивних проявів та непомітно "втягуюся" в цю шоколадно-кремову фруктовість і тішуся, що відкрила стільки всього незвичного.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 100

опубликовано: 15 июня 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -