MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Fleur de Lalita Parfums Dusita


   З самого початку Fleur de Lalita Parfums Dusita інтригує і плутає. То здається, що чую землистість корінців ірису, то гіркувату борошнистість гіацинту, а це так розпочинає композицію гальбанум - точно такий, як у Chanek 19.

   Сирий, терпкий, землистий, зелений і не надто суворий гальбанум пом'якшується мелодійним солодко-ванільним голосом лілії та веселою льодяниковістю іланг-ілангу. Періодично помітно помадність лікерної троянди, яка чергується зі свіжістю та індольністю жасмину.

   За п'янкими квітковими ароматами здається, що приховуються останні ознаки гальбануму, та згодом його зелена терпкість буде доповнювати фон.

   Букет у Fleur de Lalita яскравий, сонячний, нарядний. Чергування помадно-анімалістично-кремово-фруктово-цукерочно-вершкових відтінків. Не має сольного виконавця, всі учасники дійства рівноцінні.

   Анімалістичність глибока і надто виразна. І це вже не завдяки жасмину. Таку особливість може влаштувати щось "серйозне"- на зразок амбри. Пригадався той специфічний запах Відня, який не можливо не помітити біля імператорської стайні.

   Поступово аромат стає густим, дещо лікерно-тягучим, нектарно-привабливим. Відчуваю себе бджолою, яка занурилась у квітку і не в силах відірватися від десерту.

   Під новим кутом мені вдалося сьогодні роздивитися Fleur de Lalita Parfums Dusita, від чого отримала ще більше задоволення і насолоди.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 68

опубликовано: 06 апреля 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -