MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Fleur de Lalita Parfums Dusita


   14-16 вересня у Флоренції проходила чергова парфумерна виставка, з якої ми всі з нетерпінням чекаємо новин та оглядів. Всього рік тому на цій же виставці Піссара Умовіджані ділилася по секрету із тревел-флаконів своїми новинками - Fleur de Lalita та Erawan і ось ми вже маємо можливість познайомитися і носити цю красу.

   Fleur de Lalita Parfums Dusita - композиція, присвячена тайській богині Лаліті, родом яка з індійської міфології. Традиційно Лаліту зображають як молоду жінку зі стрілами, зроблених із квітів. Логічно, що аромат буде квітковим і східним.

   Гіркувато-зелений з оксамитовим горіхово-вершковим відтінком гальбанум. Здається, що розтерли в пальцях молоді гілочки та траву. Пахне весною та свіжістю. Передчуття, що ось-ось розквітнуть гіацинти, а несподівано ... з'являється гірко-солодко-пильний запах хризантем, що мимоволі пригадався De Profundis Serge Lutens і сонячна осінь.

   Вологий запах з терпкістю величної лілії, який з часом стане теплішим, м'якшим, привітнішим і вже буде розповсюджувати вершково-солодкуваті, навіть трохи ванільні звуки.

   Металевий присмак жасмину (як у Belle de Jour Eris Parfums) та ще затхлий і пильний запах підвалу та індольність. Чомусь на мить прийшли спогади про довго ношені шкарпетки та зіпсоване м'ясо. Це все брудна ароматна палітра, яка додає композиції особливого колориту та переживань.

   Фруктова свіжість і повітряна вершковість магнолії - саме такої, ароматом якої я насолоджувалася в Каталонії.

   Лікарсько-льодяниковий запах іланг-ілангу без зайвої цукерності, більш бальзамічно-пряний.

   Фруктовий аромат троянди здавалося, що розчинився в загальному квітково-гіркувато-зеленому буйстві, а з часом створив прекрасний дует з мускусно-маслянистою, бальзамною деревиною сандалу.

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 2)
Оценка: 5

просмотров: 92

опубликовано: 17 сентября 2018

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -