MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Essence Rare Houbigant


   Нестримно хочеться у подорож! Як тільки з'явиться найменша можливість поїду будь-куди аби мандрувати. Несамовито хочеться щось купувати у магазинах. І хоча я "насиділа" апетит абсолютно на все, більше всього отримую задоволення від процесу придбання парфумів, взуття та суконь. Ось такі думки у мене змінювалися одна іншою під час не менш приємного заняття милуванням квітучих дерев у парку, вдихаючі запахи бузку, сакури та тюльпанів.

   Неодмінно парфуми мають бути сьогодні квітковими! Essence Rare Houbigant - одна із таких композицій, яка перекликається з настроєм та мріями про мандри та шопінг.

   Солодка фруктовість, кислинка та льодяниковість грайливих цитрусів. Кремовість троянди, яка потім стане помадною. Свіжість конвалій та соковитість зеленого листя. Вершковість та гіркувато-колюча борошнистість ірису. Медова липкість та витончена мильність. Крізь це квіткове мереживо просвічується гірко-деревне сандалове тло, а іншим разом - волого-кисло-терпко-солодкувата мшисте.

   Ще одна гірчинка, яка розвивається у помадно-терпко-пряний запах з відчутною маслянистістю та ознаками шкіри та анімаліки. Всі ці враження завдяки амбрі, густа тягуча карамельність якої то звучить солодко, то солоно, постійно викликаючи інтерес.

   Пухка делікатна ваніль пахне стиглою грушею.

   Essence Rare поступово ще більше запомаднюється та запудрюється і тим самим все більше закохує у себе. У якийсь момент я помітила ознаки Chanel 22.

   А якщо не внюхуватися у запашні звуки, а абстрагуватися, то аромат асоціюється з квітучими садами навесні. Це невагомий яблучний зефір. Це коштовна прикраса та пігулка для краси. Я відкрила для себе парфумовану воду Essence Rare Houbigant  у минулому році і до цього часу зачарована витонченою красою. Все так само мрію про флакон у колекцію і неодмінно познайомитися з потужнішою концентрацією.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 300

опубликовано: 02 мая 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий
Опубликовано: Рита • 05-05-2020 10:49
Такий красивий цей флакон! Маю трохи цієї запашної рідини Мені здається цей аромат дуже об`ємним,ніби наповнює все до чого торкається, троянда з конвалією, подобається наносити ці пахощі на волосся, щоб чути при кожному повороті голови

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -