MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Divine Rose The Merchant of Venice


   Так хочеться прискорити дні у лютому, щоб потім розтягнути у березні-квітні, а ще краще зупинити у травні. Тому швиденько вигулюю те, що для весни може здатися темним, важким чи не гармонійним.

   Divine Rose The Merchant of Venice - в самий раз аромат для лютого. Тягуче-лікерний, смолисто-пряний, солодко-терпкий. І темний, і густий, і липкий, і насичений.

   Divine Rose - Божественна Троянда. Яка дивна назва! Парфуми входять в серію Flames Murano Art Collection із гарними вазами із муранського скла, які є "підставкою" для флаконів у вигдяді язика полум'я.

   Які ці флакони дивовижно прекрасні! Це саме той випадок, коли я придбала би парфуми саме із-за склянки, а не рідини. Я вже готова була це зробити, але відволіклася, а тут у Віки вони вже прикрашають колекцію.

   З кожним новим підходом я чую у Divine Rose інші відтінки. Найперше, це - ознаки уду. Потім - насичена димна смолистість, в якій просвічується лікерна троянда. Іншим разом - пряно-медово-терпкий шафран. Цей момент мені видався найсимпатичнішим.

   Ще - індольно-анімалістичні нюанси та це знву ж таки завдяки уду. А сьогодні Божественна Троянда розпочинається тягучою смолистою вершковість бензоїну з освіжаючою фруктовою кислинкою.

   Густа солодка бальзамічність кориці. Пильність і запах побіленої стіни та свіжої штукатурки. Кашмеран? Але для компенсації - апетитне солодке варення із слив під пухнастими вершками.

   Є щось в композиції, що нагадує Jabu MdO - медово-солодко-вершково-бензойне. Ці спогади приємні і ностальгічні.

   В серці Божественної Троянди, звичайно, троянда - лікерно-ванільна, гурманська, п'янка. Прекрасна красуня у східному вбранні.

   Пригадала слова Оленки про аромати The Merchant of Venice, що майже всі вони дуже голосні, насичені, яскраві та потужні. І ловлю себе на думці, що при всій симпатії та інтересу до бренду, це не моє, принаймні, на даному етапі. А флакони прекрасні! Хоча бажання отримати в колекцію вже не таке палке, але все ж присутнє.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 6)
Оценка: 5

просмотров: 342

опубликовано: 02 февраля 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий
Опубликовано: Вика • 03-02-2019 23:09
Руслана, большое спасибо за обзор)) Вы знаете, для меня тоже Ее слишком много)) Ловлю каждый раз на мысли себя (иногда когда одеваю), что не хватает мне для Нее жгучих черных волос, роста эдак 178 см, изумрудных глаз с пылающим огнем в них)) Представьте, а на мне, уда нет, но есть жасминовый мед! Будто розовые лепестки источают аромат жасминового меда, эдак дурманяще)) Ох, слишком она для меня ... воинствующая я б сказала...эммм для Афродиты скорее всего))
Опубликовано: Р. М • 04-02-2019 07:28
Віка, жасминовий мед - це прекрасно!!!

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -