MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Datura Noir Serge Lutens


   Спочатку гірко-трав'янистий, далі лікерно-тягучий, а потім вже солодко-квітковий аромат мигдалю на початку ароматної історії Datura Noir Serge Lutens. Повільно і якось не впевнено з'являється кремова вершковість туберози та виразний запах кокосу.

   Останній компонент я не люблю в парфумерії і завжди потрібно набиратися терпіння, щоб перечекати його звучання. Дуже радію, коли цей мій ароматний досвід проходить швидко і не викликає бажання пошкодувати, що черговий раз "наступила на граблі".

   Datura Noir Serge Lutens люблю, не зважаючи на присутність згадуваного горіху, адже в ній є багато інших гідних моментів. Сьогодні дістала, так як вибирала композицію з запахом османтусу на прохання Наталі. Виявилося, що з цим апетитним компонентом у мене є лише аромат Serge Lutens.

   І саме в цей момент, як на замовлення, заграв османтус на зап'ясті: солодко-димно-абрикосово, трохи маслянисто та пряно. Запах міцного чаю та варення.

   А в повітрі Datura Noir звучить свіжо-кислувато-квітково-фруктово. Вологість рятує від спраги, яскравість - від смутку, солодкість - від розчарування. Насичена, густа, п'янка, пухнаста поступово стає солодко-ванільною, а потім маслянисто-пряною.

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 87

опубликовано: 07 июня 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -