MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chevaux d'Or House Of Sillage


   Не буду сьогодні виправдовуватися за свою схильність до методичної послідовності, так як з величезним бажанням дістала всі пробірки та атоми з трояндовими композиціями, перерахувала повноцінні флакони і впевнено вирішила не приняти марафон, присвячений королеві квітів.

   Вивчаючи аромати з трояндою, неодмінно виникає закономірне бажання розібратися у видах, сортах, але чим більше я занурюсь у тему, тим більше себе заплутую. А інтернет, при всій доступності інформації, містить стільки всього недостовірного, що на думку приходить фраза: "якщо добре погуглити, то смертельні ознаки любої хвороби обов'язково знайдеш". Хочу справжню інформативну енциклопедію троянд із книжкового магазину!

   Квіткова композиція Chevaux d'Or від House Of Sillage з дивною назвою "Золоті Коні" - це розкішний трояндовий букет, в якому присутні відразу три троянди: болгарська, турецька та чорна Баккара.

   Болгарська та турецька це вид дамаської троянди. Чим вони між собою відрізняються я поки що не знаю. У чорної чайно-гібридної троянди Баккара (Чорний Кришталь) ледь вловимий тонкий запах. То чи вона помітна в Chevaux d'Or, це теж питання, але глибокий та насичений темно-бордовий з чорним відливом асоціативний колір композиції, мені здається, саме завдяки їй.

Троянда чайно-гібридна Блек Баккара

 

   У Chevaux d'Or найперше я помічаю солодку ягідно-фруктову, малиново-помадну бордову троянду, аромат якої насичено-яскраво-оксамитовий. Який це сорт не можу визначити, але привабливо страшенно і є найгарнішою частиною композиції. Я готова час від часу поновлювати аромат, щоб насолоджуватися саме цим трояндовим звучанням.

   З часом з'являються ознаки болгарської троянди - гіркувата зелень, кислувата герань, бальзамність смородини та краплина маслянистості.

   Фруктовий кремово-вершковий свіжий запах магнолії надає композиції особливої легкості та витонченості.

   Тло композиції створює "шершавий" мускус з відтінками то чистоти та доглянутості, то мильно-тілесно-солоними нюансами. І трохи, як на мене, псує загальне враження.

   Та все ж Chevaux d'Or дарує приємний помадний післясмак. І не можу позбутися бажання поновити аромат, про яке я вже говорила.

   Ввечері ми з чоловіком були в гостях у друзів, у яких є розкішний квітник. Серед розмаїття квітів особливе місце, звичайно займають троянди. І у мене вийшло своєрідне продовження трояндової теми.  Велика жовта дуже гарна квітка з тихим ледь відчутним ароматом, тому залишилася без особливої уваги, а ось малинового кольору плетючі троянди, які пахнуть неймовірно насичено, позитивно, смачно - фруктово-ягідно-малиновою цукеркою, я так довго обнюхувала та з захватом коментувала аромат, що господиня запропонувала мені їх нарвати і зробити настоянку. Та краще я ще раз навідаюсь і знову отримаю ольфакторне задоволення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 4)
Оценка: 5

просмотров: 64

опубликовано: 10 августа 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -