MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chenonceau 12 Parfumeurs Francais


   Дивовижний замок Шенонсо, якому присвячена ароматна композиція 12 Parfumeurs Francais, має свого власника і сьогодні та ім'я зберігається у таємниці. Якщо налаштуватися на романтичний лад, то можна по-хорошому позаздрити і трішки помріяти, як би було добре оселитися у тих могутніх та прекрасних стінах. Якщо ж з практичної сторони підійти до питання, то швидше потрібно співчувати - скільки клопоту та роботи вимагає догляд за одним із найбільш відвідуваних туристичних об'єктів.

   Та у наш час пандемії навіть мрія побути туристом видається нереальною. Від розпачу та хандри рятують лише аромати! Тому сьогодні разом з Chenonceau 12 Parfumeurs Francais можна все: і відвідати Дамський замок, і навіть оселитися у ньому.

   Соковита цитрусова свіжість, яку добре чути із флакону, на шкірі чути трохи менше за пряно-солодкувато-гіркими, терпкими ознаками. Стримана іскристість цедри лимону та приємна гірчинка змінюються яскравим запахом смолистої деревини з димністю та бальзамністю.

   Інтригує звучання виключно "чоловічого акорду", що має рішучу та наполегливу характерну пряно-деревну особливість та поступово це враження розпорошується і помітно лише землистість прілих пачулі та ледь вловиму помадність.

   Ще трохи і Chenonceau - це вже королівська витонченість. Пильно-пудровий, солоно-кислуватий. Деревні нюанси змінюються амбровими, чоловіча впевненість - жіночою елегантністю, а згодом і помадно-кремовою ніжністю та тендітністю.

   У Chenonceau, як і у інших ароматів 12 Parfumeurs Francais, є така особливість - звучать прозоро, без важкості та щільності, але при цьому навіть делікатний намаз створює ауру навколо власника парфуму, наповнює приміщення особливим запашним духом, який привертає увагу. 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 9

опубликовано: 05 января 2021

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -