MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chanel No 5 L'Eau Red Edition Chanel


   З часу, коли я придбала Chanel No 5 L'Eau Red Edition Chanel, не можу не лише натішитися дивним кольором флакону, але й обрати іншу композицію в якості "піжамки". А сьогодні цей аромат мені захотілося з самого ранку, навіть нанесла краплю, щоб насолоджуватися під час пробіжки.

   Якщо чесно, то дуже люблю такий стан, коли конкретно знаю чого хочу.

   Кислинка цитрусів, димність бергамоту, свіжість неролі та помадно-кремові альдегіди. Легко, ніжно, мило.

   Гірчинка шкірки, солодкувата фруктовість, терпкувата деревина чи, швидше, здерта молода кора.

   Карамамельна льодяниковість делікатного іланг-ілангу. Квіткове серце не таке грайливе і багате відтінками, як цитрусовий старт. Очікуваного ірису не роздивилася. Напевно, його борошнистість розчинилася у спеці, яка вже відчувається о 7 годині, та помадній кремовості.

   Не можу сказати, що чую і чіткий аромат троянди. Тиха фруктовість та ніжна помадність, яка поступово стає щільнішою та солодкішою.

   L'Eau - запах доглянутості та жіночності. Хоча і не має нічого складного і чогось особливого та ця кремовість мені дуже подобається та викликає захоплення.

   Також віднесу до позитивних якостей аромату можливість наносити безкінечно, оновлювати, коли заманеться, і не хвилюватися, що це буде комусь загрожувати.

   З величезним запізненням, але все ж список варіантів Chanel No 5 доповнила на іменній сторінці, яку з величезним задоволенням перечитую час від часу.

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 135

опубликовано: 16 июня 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -