MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Chanel No 5 L'Eau Red Edition Chanel


   Chanel No 5 L'Eau у 2017 році мені здалася ароматом для дівчаток і я не збиралася купувати собі у колекцію. Випуск 2018 року Red Edition Chanel мене зацікавив, але інтерес викликав сам флакон і більше No 5. Не могла дочекатися, коли з'являться у продажі. Та терпіння скінчилося, а довгоочікувані флакони на поличках нашого міста так і не вишикувалися у ряд. І коли все ж цивілізація добралася і до Рівного, нестримного бажання вже не було. Та й лише варіант No 5 L'Eau і без тестерів... Я обмежилася кремом для рук. І саме аромат крему перевернув моє відношення до, здавалося б такої ніжної і безхарактерної, композиції. Я просто закохалася у цю кремовість!

   Соковитість, свіжість та кислинка цитрусів. Ледь вловима терпкість бергамоту. Квітковість неролі та гірчинка деревини.

   Вершкова кремовість ірису, підсвічена невагомими альдегідами з характерними тихими мильно-маслянистими ознаками.

   Терпкість деревини, мускусна шершавість. Чергування кремовості та борошнистості ірисів. Льодяниковість іланг-ілангу та помадність троянди, яка інколи здається лікерною.

   Chanel No 5 L'Eau - ідеальний варіант для роботи та з задоволенням буду носити весною під час ірисового флешмобу.

   Ну, а флакон - це окреме естетичне задоволення!!! Насичений червоний колір дуже личить цій квадратній формі та й самій композиції. Фотогенічний та гармонійно поєднується з будь-якою палітрою. Його хочеться розглядати та просвічувати через сонячні промені, тішитися новій іграшці, як щаслива дитина.

   Не можу не пригадати світлину, яку надіслав мені однокласник із подорожі із Мілану. Цікаво, цей флакон так і стоїть до цього часу навпроти театру Ла Скала?

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 5)
Оценка: 5

просмотров: 94

опубликовано: 13 апреля 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -