MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Boucheron Boucheron


   Якби я належала до родини Рокфеллерів чи Вандербільтів, я б неодмінно колекціонувала би ексклюзивні ювелірні прикраси. Браслети Сartier, ланцюжки з підвісками Van Cleef & Arpels, сережки Tiffany & Co, персні Boucheron...

   Та наблизитися до мистецтва прикрас та познайомитися з творчістю цих компаній дає маленька можливість, так як всі вони випускають і парфуми. Неможливо не помітити, що флакони для парфумерних композицій у них відрізняються особливим вишуканим дизайном.

   На такі роздуми надихнуло мене знайомство з парфумами Boucheron Boucheron.

   Історія легендарного ювелірного бренду Boucheron розпочалася у далекому 1858 році. Протягом всього часу компанія прославилася у всьому світі своїми оригінальними прикрасами та унікальним камінням. З часом у асортименті з'явилися і годинники з вишуканим дизайном, і окуляри та інші предмети розкоші та аксесуари. Навіть випускають телефони, інкрустовані дорогоцінним камінням.

   Назва французької ювелірної компанії носить ім'я засновника Фредеріка Бушерона.

   Клієнти Boucheron - арабські шейхи та болгарські цариці, імператори Росії та принцеса Монако, іспанська королева та відомі політичні діячі, зірки кіно, художники та письменники.

   У 1988 році на честь святкування 130 річчя з часу створення компанії Boucheron випустили парфумерну лінію, в асортименті якої на сьогодні є 50 композицій. А першим ароматом був Boucheron Boucheron.

   Джерелом натхнення для створення композиції у флаконі у вигляді золотого персня, який прикрашає сапфір, стала магічна атмосфера паризької розкоші та гламуру, що панує на Вандамській площі.

   То яким же має бути аромат? Звичайно, яскравим, насиченим, багатим, розкішним! І щоб носити його, потрібно відповідати всім цим критеріям або ж бути таким сміливим.

   Розпочинається Boucheron димним, соковитим, терпким бергамотом та солодкою фруктовістю. Свіжість та оксамитовість смородини. Пряні та ароматні трави із ментольністю, м'ятністю, бальзамічністю.

   Яке багатство ароматних відтінків! Це справжнє свято для любителів насичених та мінливих парфумів!

   Анімалістична медовість, густа вершкова кремовість, яскрава льодяниковість іланг-ілангу. І ще всього багато-багато...

   Гірчинку та зелену терпкість чорнобривців чути на рівні витягнутої руки. Дивовижно реалістично та колоритно! Хочеться розтягнути це задоволення та солоно-карамельна амбра змінює ароматну картинку. Колюча мшистість видає "породу" та якість. Солодко-гірко, пряно-терпко, бальзамно, потім солодко-ванільно. Парфуми для зірки кіно або ж для творчої особистості з яскравою зовнішністю.

   Коли я тільки отримала Boucheron, чітко чула дивовижний жасмин, та сьогодні чи то спека так впливає чи ще щось, але та фрутово-чуттєва квітковість заховалася за анімалістично-амброво-мшистим звучанням.

   Чудове знайомство! Обов'язково продовжу вивчати інші ароамати Boucheron, які знаходяться в не менш цікавих флаконах! 

   Зауважу, що враження про вінтажні парфуми із флакону, як на картинці. Тетянко, дякую за можливість познайомитися з раритетом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 114

опубликовано: 17 июня 2019

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -