MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Beloved Amouage


   Одного разу я про Beloved Amouage сказала: "В ньому легко бути гарною". Звичайно, я забула про цю фразу, але десь у свідомості залишилася суть і при потребі, коли мені потрібно бути "гарною" , я інтуїтивно дістаю цей аромат. Сьогодні саме такий день.

   Кисло-гірко лавандовий старт швидко доповнюється терпкістю, свіжістю, гірчинкою, солодкуватістю, льодяниковістю. Одночасно я чую стільки всього, що увага перестрибує з однієї думки на іншу.

   Найперше, що потрібно відмітити, солодкувато-медовий, гіркувато-терпкий, теплий, густий аромат безсмертника.

   Далі - неймовірної краси фруктово-помадна троянда. Лікерно-винна, мармеладна, солодко-кисла, сяючого малиново-вишневого кольору. Одна із улюблених троянд в парфумерії. Але таке дивовижне звучання мені відкрилося лише сьогодні, хоча я завжди милувалася красою квітки в композиції.

   Солодко-гірко-пряна анімалістичність додає глибини та особливої чуттєвості.

   Льодяниковість іланг-ілангу розбавляє, відволікає, дражнить своїм яскравим сонячним звучанням.

   Оксамитовість пріло-смолистих пачулі та лікарсько-камфорно-трав'яниста димна шавлія домішують специфічних нюансів.

   Здивувалася, що поруч з такими яскравими учасниками композиції помітила кремовість фіалки та її романтичний образ дуже швидко змінив сухий запах деревини та гіркий дим ладану.

   "Це просто якесь свято для носа!" - можуть сказати любителі парфумерії, а звичайні поціновувачі ароматів прокоментують "гарно" чи "смачно". Як шкода, що всі ці мінливості, витонченість парфумів помічають не всі. Хоча в житті стільки всього вартого уваги та пошани, а оцінити, зрозуміти, осягнути можуть маленький відсоток людей. До прекрасного потрібно себе виховувати та розвивати.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 115

опубликовано: 09 июня 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -