MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Bella Donna Jul et Mad Paris


   Якщо я не знаю чого парфумерного мені хочеться, дістаю Bella Donna Jul et Mad Paris. Парфуми піднімають настрій, веселять, не набридають, привертають до себе увагу апетитністю, яскравістю та квітковою мінливістю. Так було, наприклад, вчора і сьогодні я вирішила повторити.

   Соковитий бергамот з солодкуватою липкістю, димною терпкістю в компанії з цитрусово-пряним пікантним імбиром. Тонізуючий та надихаючий на трудовий день дует.

   Емоційний іланг-іланг з яскравою багатогранною палітрою: і льодяниковість, і лікарські нюанси, і бальзамність, і запах деревини. То пряно, то солодко. То "холодно, то жарко".

   Аромат жасмину, від якого обертом йде голова, то лякає та відштовхує від себе, то, навпаки, приваблює і зачаровує. Фруктово-індольні переливи, свіжість, фруктова солодкість, медовість - можу вдихати безкінечно.

   Прохолодний запах солодкувато-ванільної магнолії на фоні терпкої деревини змінюється тягучою солоно-солодкою карамельністю.

   Не можу сказати, що Bella Donna складає враження гурманської історії, але на шалику залишаються чомусь всі ознаки солодкого десерту.

   Не є фанатом модного парфумера Luca Maffei та ось з цією композицією Jul et Mad Paris наші смаки пересіклися.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 150

опубликовано: 15 мая 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -