MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Azay-le-Rideau 12 Parfumeurs Francais


   Напевно, із-за того, що я відмовила собі у солодощах, а організм все ж вимагає десерту, із всіх зразків 12 Parfumeurs Francais обрала сьогодні найбільш ласий Azay-le-Rideau. В очікуванні свята - це саме те, що потрібно!!!

   Радісна пухка солодка ваніль з масною гірчинкою та грайливою льодяниковістю.

   Краплина цитрусової свіжості у щільному оточенні солодко-солоно-карамельної, ні, все ж більше солодкої, а згодом з маслянисто-гірко-анімалістичними ознаками і навіть присутністю шкіри, амбри. Помічаю якусь тривожність та серйозність, що сприймається ще гостріше після безтурботних солодких веселощів.

   Ледь вловима мильність шкірки лимону. Фруктова кислинка.

   Шоколадно-пудрова деревина сандалу та тиха терпкість.

   Якби не цитрусово-фруктові, свіжі, кислі, грайливі спалахи та соковиті бризки, то могло б, якщо чесно, знудити, а так вийшло досить збалансовано і цікаво.

   Ваніль з часом стане кремово-ніжною, квітково-фруктовою, а карамельну помадність амбри буде помітно у шлейфі, про що розповість приятелька, після уважного обнюхування мене при зустрічі.

   Абсолютно безпечний десерт у вигляді парфумів Azay-le-Rideau 12 Parfumeurs Francais рекомендую тим, хто не бажає від смаколиків отримати зайву вагу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 12

опубликовано: 30 декабря 2020

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -