MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Attar Davana Arte Profumi


   Ментольність, камфорність, терпкість полину і світ стає дивовижного зелено-бірюзового кольору. Ще мить і розумію, що ароматна палітра переплетена з кольоровою так щільно, що важко розрізнити чи то чую смолистий запах хвої, чи уявляю її зелений відтінок, чи то сизо-сіро-зелений колір моху, чи його ароматні нюанси.

   А ще димність, трав'янистість, гірка пряність, соковита фруктовість. Кислинка цитрусів та сухість і шершавість розтрісканої кори.

   Про що варто далі розповідати: чи то про п'янкий аромат туберози, чи маслянисту медовість касторіуму? То чути все одночасно, то по черзі. Але так "смачно", "апетитно" і виразно, що це здається найвища сходинка ольфакторного задоволення.

   Наношу ще раз парфуми і розумію, що квіткова ніжність все ж поступається анімалістичному складному об'ємно-глибокому звучанню. Чути запах димної шкіри, терпку солодку медовість, густу маслянистість, помадність та борошнистість. А ще - запах вишневого тютюну і мускусу. Карамельну амбровість. Інколи натяк на дегтярність та гнилі фрукти.

   На фоні цих потужних багатогранних компонентів аромат непростий туберози здається ніжним і невагомим. Він постійно змінюється від густої солодкої тягучої вершковості до прозорої квітковості. То здається п'янким лікерним, то апетитним запахом крихкого печива, то кремово-ніжним, то свіжим.

   Attar Davana Arte Profumi - одночасно яскравий, насичений, мінливий, складний та при цьому в ньому стільки легкості, повітряності та життя.

   Із всіх моїх новинок у колекції за останні шість місяців Attar Davana - фаворит. Щоразу, коли наношу аромат, з'являється хвилювання, а слідом - захоплення та радість. Якщо закінчаться вінтажні парфуми на зразок Miss Balmain Pierre Balmain чи Cabochard Gres, можна не засмучуватися, Attar Davana достойно замінить і компенсує відсутність тих парфумерних шедеврів.

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 3)
Оценка: 5

просмотров: 1754

опубликовано: 09 сентября 2018

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий
Опубликовано: Вика • 04-02-2019 17:27
Нашла у вас))))))))) В ЛС
Опубликовано: Р. М • 05-02-2019 07:40
Віка, все приготувала! Відправляю!

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -