MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Unspoken Roja Dove


   Як завжди, Unspoken Roja Dove розпочинається щільним сиропно-грушевим звучанням, трохи липким і дивним. Мені здається, що я абсолютно нічого не розумію і помилилася з вибором аромату, а так хотілося у дощовий день шипрової досконалості.

   Здалося, що ось-ось і засяє цукерочно-радісний іланг-іланг своїми життєрадісними ольфакторними фарбами та момент ... і натомість з'явилася пильна борошнистість та одночасно маслянистість сандалу. Анімалістичні ознаки дуже делікатні.

   Стримано, не виразно, збиваючи з пантелику, Unspoken ніби налаштовується чи то до моєї шкіри, чи до погодних умов, але якийсь час веде себе дуже підозріло і я встигла знову раз 10 пошкодувати, що саме його дістала.

   І ось знову масляниста анімалістичність, але вже така відверта, що вперше стало соромно за ніби підслухані мої інтимні думки. Та згадавши фразу автора композиції "Unspoken справляє враження несподіванки і збентеження - коли ненавмисно зловити чийсь нескромний погляд"(с) та те, що назва аромату означає "невисловлене", "мовчазний", "недомовлений", то я зраділа, що вперше відчула настрій та вловила ідею.

   Чим далі, тим аромат стає ще більш емоційнішим, і в гірко-маслянистих тваринних ознаках з'являються вологість та медово-винні акценти.

   Ароматичний лабданум у всій красі! Винно-солоно-карамельний, з ознаками гнилих фруктів, характеристиками рідкого меду та запахом шкіри.

   Землистість та прілість пачулі, шоколадно-гірка смолистість.

   Якщо мої спостереження за Unspoken розпочалися з розгубленості та розчарування, то згодом мене так захопило пізнання незрозумілого, яке вималювалося у логічний ланцюжок відчуттів. Невимовність саме така - інтимна та внутрішньо-занурена.

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 64

опубликовано: 24 августа 2020

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -