MaRS

Моя душа путешествует по духам,
как души других людей - по музыке.

Шарль БодлерАрхів документів

Oiro Mona di Orio


   Сухий та пильний солодкувато-камфорний запах перцю забиває дихання, приємно лоскоче ніс та не викликає чихання.

   Льодяниковий іланг-іланг, хоча не такий сяючий, як у Dame D’Or 1907, та все ж радісний та сонячний.

   Оксамитове тепло безсмертника та одночасно шершава, трохи колюча солом'яність. І аромат його також сонячний, як і у іланг-іланга, але з характерними п'янкими гірко-медовими відтінками. Якщо уважно внюхатися, то можна відрізнити ще й бальзамність та солодкувато-шкіряне звучання.

   Що за дивна та апетитна ваніль? Я навіть здивувалася, що так сподобалась. Та зрозумівши, що ці гурманські мотиви переливаються ще й вишневими відтінками і швидше нагадують здобну випічку, підсумувала, що це заслуга геліотропу - квітки, назва якої перекладається "той, що повертається за сонцем".

   Добре вловима анімалістична маслянистість амбри, що додає глибини та чуттєвості. А легкість завдяки квітковій духмяності горошку, запах якого все виривається, як метелик, у світ, то повертається на шкіру, як на чергову квітку.

   Шоколадна димність ладану. Гірчинка, землистість та деревні відтінки ветиверу.

   Але найбільше я люблю Oiro Mona di Orio за бентежний аромат жасмину. Непередбачуваний, капризний, мінливий. То з неймовірною силою лякає індолом, то вабить п'янкою медовою фруктовістю, то бринить металево-терпким мускусом. То розтікається тягучою ниточкою, залишаючи липкість, то голосно та дзвінко "сміється", то підступно наближається і нахабно спокушає. "Живий", хмільний, безсоромний і прекрасний жасмин.

   Сьогодні мені Oiro Mona di Orio асоціюється з Людовиком IV - "королем-сонцем". Після візиту до Версалю я не могла проігнорувати пораду подивитися однойменний серіал. Саме всі останні дні активно спостерігаю за подіями Франції XVII століття. Так легко і не нав'язливо зійшлися пазли! Не даремно ж композиція МдО називається "Золото", і не просто так в ній стільки "сонячних" компонентів, в характері стільки харизми та величі, а в образі - стільки яскравості, королівської пишноти та розкоші.

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг:
(Голосов: 1)
Оценка: 5

просмотров: 178

опубликовано: 18 декабря 2019

Посмотреть следующий блог

Комментарии пользователей

Добавить комментарий

Написать комментарий

 

Количество оставшихся символов -